Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Megfagynak a kezeim, segítség?

Megfagynak a kezeim, segítség?

Figyelt kérdés
Szobahőmérséklet van, csak a padló hideg, a kezeim úgy "fájnak" csuklóig, mintha mínusz fokban fagynának szét, azon kívül nem nagyon érzek semmit. Kesztyűben írok. Mit csináljak a kezeimmel? Így kényelmetlen. :S
2010. okt. 9. 15:11
 1/4 anonim ***** válasza:
0%

Hülyeséget ne írj. bár itt még elnézzük de a doki úgy kiröhögne h megis fúlna kínjában.

Ott már rég más baj van a háttérben ha szobahőn is fáj a kézfejed.

2010. okt. 9. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
74%

Vérkeringési problémád lehet, ha valami miatt orvosnál jársz, erre is rákérdezhetsz, nekem a ginko biloba segített, az jó a vérkeringésnek.


amúgy szerintem nincs olyan panasz, ami miatt orvos kinevetne bárkit is...

2010. okt. 9. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

Nem írtam hülyeséget, nyáron is előfordult...


Beáztattam a kezemet meleg vízbe, remélem egy ideig jó marad. :|

2010. okt. 9. 15:32
 4/4 anonim ***** válasza:
100%

Ezzel nem fog kiröhögni egy orvos sem, mert ez nagyon jellegzetes tünet, mely jó esetben önállóan fordul elő, rossz esetben pedig autoimmunbetegségekhez társul. Sokszor ez a bevezető tünet, amikor az immunológián voltunk gyakorlaton, számtalanszor mesélték a betegek, hogy rettegnek a téltől, mert "szétfagy" a kezük és a mindennapos életben is korlátozza őket.


Olvass utána a Raynaud-tünetnek, különösen akkor, ha nő/lány és 15-35 év közötti vagy.


És természetesen irány az orvos, ő nem fogja ezt félvállról venni.

2010. okt. 9. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!