Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Azok a lányok akik -10fokban...

Azok a lányok akik -10fokban is úgy öltöznek mint ha +20 lenne nem fáznak? Mert ma is lengeteg olyat láttam hogy a derekukon semmi, a fejükön szintén! Inkább megfagynak, csak "menők" legyenek?

Figyelt kérdés

2012. febr. 4. 18:33
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:
51%

Ez kérlek a természetes kiválasztódás!

Nekik ugyanis nem lesz majd gyerekük, így nem örökítik tovább a hibás génjeiket.

2012. febr. 4. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 anonim ***** válasza:
54%
#11 - fő a jóindulat...
2012. febr. 4. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 anonim válasza:
54%

Hát viszonylag én is lengén öltözködöm, nekem mindig csak a kezem és az orrom fázik.

A csípőkabátban azért nem fáznak, mert van alatta egy pulcsi, az alatt pedig két réteg még, ami be van tűrve a nadrágba.


Hosszú hajam van, ha kiengedem és nem fúj a szél egyáltalán nem fázik a fülem/bár általában sapkában járok/


Én gyakran három- négy harisnyában járok ilyenkor, ha megyek valahova és kicsit csinosabbnak kell lenni, senkinek még csak fel sem tűnik, mert sötét színű. Bezzeg mikor három testszínű harisnyában voltam mindenki megszólt, pedig csak két villamosmegállót mentem és nekem tökéletesen megérte. Még ez is sokkal melegebb, mint egy farmer, amibe harisnya nélkül befúj/átfúj a szél.


Amúgy nem "menőség" kérdése, biztosan nem egész nap flangálnak így, és nincsenek végig az utcán. A legtöbb embernek pedig csak buszra futja.

2012. febr. 4. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 anonim ***** válasza:
Én is néztem hogy még a nagykabátomban is fázom erre látom hogy vékony bőrkabátba mászkál más.Nem bírtam felfogni.Bármennyire is szeretem a bőrkabátom,én képes vagyok lecserélni a kényelmetlen nagyra hogy ne fázzak meg...
2012. febr. 4. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 anonim ***** válasza:
[link] és [link] mindent megmagyaráz, úgy érzem ...
2012. febr. 4. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 anonim ***** válasza:
54%
Biztos fáznak.De ahány ember annyi szokás.Szerintem ezzel ne is foglalkozz.
2012. febr. 4. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat.

Különösebben engem sem érdekel,csak elcsodálkozok rajta! Én a hosszú télikabátomban majd meg fagyok.


"A csípőkabátban azért nem fáznak, mert van alatta egy pulcsi, az alatt pedig két réteg még, ami be van tűrve a nadrágba."

Hát akit én láttam annak semmi nem volt betűrve a nadrágba! Egy jó 5cm-en teljesen csupasz volt a dereka,aztán így sétált a busztól hazáig. Nekem is hosszú hátközépig érő hajam van,de sapka nélkül ki sem megyek az utcára.

2012. febr. 4. 22:04
 18/20 anonim ***** válasza:
Vannak ilyenek. Én még -10 fokban se veszek fel nagyon nagy kabátot, egy gyapjúkabátot hordok, azt viszont +10 foktól. :D Én ilyenkor általában így öltözöm: béleltebb bőrcipő, pamutharisnya, rövidnadrág, rövidujjú póló, szőrös pulcsi, gyapjúkabát, vékonyabb kötött sapka, vagy nejlonharisnya cicanadrággal, bokacsizmával és a többi marad. Néha sálat is veszek fel, mert a nyakamat nem nagyon védi a kabát, viszont nem fázom. Nem azért öltözöm így, mert annyira fless akarok lenni, hanem egyszerűen tényleg nem fázom. Azt viszont nem értem, a derekat miért kell kint hagyni.
2012. febr. 5. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 anonim ***** válasza:
én is ezen gondolkodtam vmelyik nap. Rajta volt egy szilonharisnya, cicanadrág, farmer. a leánykák a suliba meg csak cicanadrágba mennek. Gondolom meleg vérmérsékletűek vagy a fene tudja :D jó nekik h nem fáznak..
2012. febr. 5. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 anonim válasza:
100%
A kucsma és a nagykabát nem divat:)fáznak persze mint mindenki más de suliba oda visza nem olyan hoszu ut inkább megfáznak csak jol nézzenek ki mintha számitana bármit is:)
2012. febr. 5. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!