Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Miért nem esik le az emberekne...

Miért nem esik le az embereknek, hogy nem a ruhák teszik az embert, hanem a kisugárzás?

Figyelt kérdés

Az a helyzet, hogy nem vagyok egy divatdiktátor, tök átlag cuccokat hordok, mégis mindegyik barátnőmnek olyan kell ami rajtam van :S

De ugyanez van a táskáimmal, kiegészítőimmel, sminkcuccaimmal. Pl felkenek egy nude körömlakkot, vagy egy türkiz lakkot, amiket most minden 2. lány hord, és állandóan kérdezik h honnan van, és rohannak venni. A szemspirálomat is kérdezik h milyen márka, mire legközelebb találkozunk, akkor szomorúan közlik h nekik nem lett ekkora és ilyen szép pillájuk.

Aztán pedig az öltözködés, csak farmert meg jeggingset hordok egyszerű atlétákkal, és pántos vagy pánt nélküli toppal, balettcipővel és azt vettem észre h állandóan bámulnak, pedig nem szoktam kicsípni magam, akkor se ha bulizni megyünk. Ja és mikor legközelebb találkozunk nagyon hasonló ruha van rajtuk, mint rajtam volt előzőleg.

Nem azzal van a baj, h utánoznak, hanem nem értem miért nem esik le nekik, h azt irigylik h elfogadtam magam olyannak amilyen vagyok (pedig sok hibám van) és jól érzem magamat a bőrömben (amiért eléggé megdolgoztam, mert régen tényleg nem volt semmi önbizalmam, és még mindig van hova fejlődnöm).

Hasonlót tapasztalt vki?



2012. aug. 12. 21:15
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
78%

Nem is vagy beképzelt.... :D

Azért valahogy küzdj meg ezzel teherrel, hogy a kis birkatömeg megy utánad. Szép elhívatás, próbálj meg megfelelni neki.

2012. aug. 12. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 A kérdező kommentje:

Miért vagyok beképzelt? Egyébként nem értem miért kellene nekik megfelelnem?!

Annyit kérdeztem h miért gondolják azt, h a ruha tesz vkit jóvá.

2012. aug. 12. 21:35
 3/18 anonim ***** válasza:
Irigyelnek!
2012. aug. 12. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
50%
mert ha szar ruhában vagy, a kisugárzásod is nulla lesz! amúgy meg az első válaszoló tökéletesen megfogalmazta azt, amit gondolok. bár ... mindegy, megsértődnél.
2012. aug. 12. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 A kérdező kommentje:
mondd nyugodtan :)
2012. aug. 12. 23:08
 6/18 A kérdező kommentje:
ja, és ment mindenkinek a zöld kéz
2012. aug. 12. 23:09
 7/18 anonim ***** válasza:
100%

Az hogy nem a ruha teszi az embert nem minden esetben igaz. Ez csak egy mondás.

A kérdésed lényegét ugyan még mindig nem értem... utánoznak... hát ahogy leírtad tömegcuccokban jársz, ne csodálkozz ha mindenki úgy néz ki ahogy te. Vagy mi van? Szerinted ők nem érzik jól magukat ilyen ruhában? Dehát ez a divat, akkor sem vennének fel mást ha te elkezdenél rocker ruhákban járni.

2012. aug. 13. 03:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
kérdező, azt akartam írni, amit az utolsó válaszoló :) tehát hogy divattömegruhákban jársz, persze, hogy majmolnak.
2012. aug. 13. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 A kérdező kommentje:

Azért fura, mert egyébként nem úgy öltözködnek mint én, meg nem azok az emberek akiknek fontos az öltözködés. Fel se tűnne, ha pl más színben vennének fel hasonlót, de mikor rózsaszín atlétába megyek, legközelebb ő is nagyon hasonló rózsaszín atlétában, aztán mikor én fekete pántos felsőben, legközelebb ugyanolyanban.

Most a hajukat vágatták le ugyanolyanra :D

2012. aug. 13. 10:08
 10/18 A kérdező kommentje:

Nem, kitűnök a tömegből, hiszen 40 fokban állandóan hosszú farmernadrágba járok :D

Nekem most ezek a rövid nadrágok, csőszoknyák a tömegcuccok.

De akkor biztos igazatok van, tömeg vagyok.

2012. aug. 13. 10:12
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!