Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Ti mit gondoltok a mai divatról?

Ti mit gondoltok a mai divatról?

Figyelt kérdés
Sokat gondolkozom ezen, és egyszerűen nem tudom behatárolni, mi ma a divat. Mármint, a különböző korszakoknak más és más jellemzői voltak. A mai divatot viszont egyszerűen nem tudom behatárolni. Olyan nagy az összevisszaság.
2012. aug. 1. 04:17
 1/10 anonim ***** válasza:
szerintem nem lehet behatárolni.évenként változik...
2012. aug. 1. 05:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Na igen,epp ez az hogy nagy az osszevisszasag. Ma mar szinte minden divat,visszajottek a 80-as,90-es evek darabjai,DIY cuccok,szoval...:D mindent hordhatsz izlesesen!
2012. aug. 1. 08:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
nekem tetszik,pont azért mert nem lehet behatárolni:) persze mindig bejön valami őrület,mint most pl a neon színek..mondjuk ez nem tetszik nekem, de a többi elég jó
2012. aug. 1. 08:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Hát azért látszik mi ismétlődik. Én most egy farmer dzsekit keresek emberi áron, de egyszerűen nincs, vagy ami van nagyon drága, vagy nem ér le a derekamig (eléggé vese bajos vagyok).
2012. aug. 1. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
0%

Azt, hogy nevetséges!! A mai divat lényege: elb*zulás!

A férfi divat nőies, a női férfias! Ne is beszéljünk a tornacipőről, p*csagatyáról meg a szakadt farmerről!

2012. aug. 1. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Ez a divat most: neon cuccok, szakadt nadrág-póló, virágos ruhák, kockás ingek-ruhák-pólók, szines cuccok,feliratos pólók, csipke ruhák. És még sok más. Ez amugy stilustól is függ. :)
2012. aug. 1. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

Épp ezért imádom a mai világ-divatot, mert bár megvannak az épp menő cuccok(most a bagoly, a bajusz, az amerikai zászló, a neonszínek), de bármit hordasz, lehetsz divatos. A mai divat az az, hogy van egyedi stílusod.

Az másik dolog, hogy Magyarország mindig is le volt maradva divat terén, és itt még mindig a csőnici, kínais csilli-villi topp kombó a legnagyobb menőség.

2012. aug. 1. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim válasza:
Nekem tetszenek ezek a "mai divatos" cuccok :)
2012. aug. 1. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

"A mai divat az az, hogy van egyedi stílusod."


Ez valami vicc? Én nem tudom, hogy te hol laksz, de nálunk az emberek olyanok mint a hangyák a bolyban! Mind egyforma: farmer+ póló+ tornacipő! Na ez aztán a nagy "egyediség"!

2012. aug. 1. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

tegnap 22:05

Ezért írtam én, hogy a világ-divatra gondolok, nem Magyarországra. Nálunk egyenlőre tényleg katasztrófa a helyzet. És ha az itteni divatosnak számító emberek kimennének külföldi nagyvárosokba, bizony nagyot néznének, hogy a divat nem egészen az, aminek ők gondolják. Hanem sokkal színesebb és feltűnőbb.

[link]

2012. aug. 2. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!