Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Mit gondoltok az új divatról,...

Mit gondoltok az új divatról, a fitneszcipőkről? Tényleg gyorsabban ég a zsír, ha olyan patikát hordasz?

Figyelt kérdés
2010. dec. 11. 00:19
 1/8 anonim ***** válasza:
Szerintem van agyad. Próbáld meg használni...
2010. dec. 11. 00:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
55%
Én is néztem és több ponton sántít a reklám.Az egyik,hogy azt írja,stabilizálja a bokát.A bokát a magasfűzős box cipők stabilizálják.A másik meg,hogy senkinek nem ajánlatos ilyen vastag talpú cipőben ugrabugrálnia,mert simán kifordul a bokája.Pont fordítva kell,minél vékonyabb talpú cipőben kell ezeket csinálni,de legalábbis nem ennyire vastagban.A zsírégetéshez meg végképp nincs köze.
2010. dec. 11. 01:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

:-)

A zsírégetéshez mindennek köze van, amit el akarnak adni, nem tudtad? :-)))

Zsírégető pizzáról nem hallottál?

A padödö azzal fogyott le 130 kilóra.


Konkrétan egyébként nem láttam még ezt a cipőt, pedig egész napom fitnesztermekben töltöm.

Linket tudsz róla?

Had röhögjek már egy jót :-)

2010. dec. 11. 02:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Ha a cipő egyenként 75-80 kiló, akkor lehet hatása, amúgy én Pingvin Patikát hordok, sokkal kényelmesebb, és még hűségpontokat is kapok, sőt a sok nyugger sem kell végigvárnom, amíg sorban áll, mert én hordom a patikát, hagy legyen már ennyi privilégiumom.
2010. dec. 11. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 Saten ‫҉ ***** válasza:
Nekem lyukas a cipőm... akkor ezzel már nem lehet zsírt égetni?
2010. dec. 11. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Saten! Az pont jó!Főleg hóban, mert gyorsabban kapkodod a lábad.

Cipő nélkül lenne az igazi, de ahhoz nagyon keménynek kell lenni.

Ha cipő nélkül szaladgálsz a hóban, akkor a szervezeted több kalóriát fordít hőtermelésre, hogy fenntartsa a normális testhőmérsékleted.

A hóban amúgy is nehezebb futni (ennél már csak a tengerparti homok jobb) és mivel puha, kíméli az ízületeket.

2010. dec. 11. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 Saten ‫҉ ***** válasza:
Amúgy tényleg durván lyukas konkrétan a fél talpa lent van... de engem nem zavar :D amíg a fele megvan addig mindegy
2010. dec. 11. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
2010. dec. 11. 19:01

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!