Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Miért tartják viccesnek, ha...

Miért tartják viccesnek, ha egy huszas éveinek közepén járó srác ilyen cipőben (vagy hasonlóban) jár?

Figyelt kérdés

[link]

És Az nem vicces, ha egy 16 éves kis hülye 40 rongyos Supra cipőben feszeng? :D



2012. júl. 5. 13:07
1 2 3 4
 31/32 A kérdező kommentje:
Én is próbáltam "nem egymás torkának esni" :D Volt is több kultúr ellenvélemény és kritika (ez most NEM gúny). A sztereotipizálás az, amit én nem (én sem) értek. Én sem szoktam általánosítani. Egészen biztos, hogy a 16 éves, Supra cipőt hordók között is akad normális, a világra nyitott szemmel néző fiatal, akinek talán van annál magasabb szintű problémája is, mintsem az, hogy jaj, mennyire legyen "páwa". Igen, megint igazad van, a nagy többség el van szállva - magától, a cipőjétől (többnek érzi magát), meg mit tudom én még mitől.
2012. júl. 18. 08:55
 32/32 A kérdező kommentje:
Kiegészítés :D Nyilvánvalóan nekem sem ilyen deszkás vonalon mozog az összes barátom, ismerősöm. Mi (is) azt valljuk, hogy a változatosság gyönyörködtet.
2012. júl. 18. 08:56
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!