Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Miért tartják viccesnek, ha...

Miért tartják viccesnek, ha egy huszas éveinek közepén járó srác ilyen cipőben (vagy hasonlóban) jár?

Figyelt kérdés

[link]

És Az nem vicces, ha egy 16 éves kis hülye 40 rongyos Supra cipőben feszeng? :D



2012. júl. 5. 13:07
1 2 3 4
 11/32 anonim ***** válasza:
47%

Most gondolom engem is le fog szólni a kérdező, de nekem erről az a véleményem hogy önmagával a cipővel semmi baj, de ha a városban végig megyek akkor 14-15-16 éves BMX-es hülye gyerekeken lehet látni ilyen deszkás cipőt! Baseball sapkával, amiből jóformán ki sem lát. [link]

Aztán van egy 24- 25- 26 éves komoly kinézetű pasi, érett gondolkodással.

Felvesz egy ilyen cipőt és kész is, kinéz egy éretlen deszkás gyereknek. Tessék le lehet szólni!

2012. júl. 5. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/32 A kérdező kommentje:
Utolsó hozzászóló: melyikben?
2012. júl. 5. 15:10
 13/32 A kérdező kommentje:
15:10-es, miért szólnálak le? :D Egyáltalán nem provokatív akartam lenni, és nem húzok le senkit, csak mert nem azt írja, amit én gondolok :)
2012. júl. 5. 15:12
 14/32 A kérdező kommentje:
15:10, szintén te mondtad jól, hogy KINÉZ egy "deszkás gyereknek". Na de minden a kinézet? Egyébként azzal egyetértek, hogy közrejátszik az emberek megítélésében az első benyomás.
2012. júl. 5. 15:16
 15/32 anonim ***** válasza:

15:10-es vagyok

Bocsi, nem akartalak megbántani :)


Sajnos igen, az emberek sokszor kinézet alapján ítélnek. Diktál egyes generáció egy divatot, ez lesz megszokva tőlük, és ha ezt egy idősebb viseli, az már nem jó, mert nem hozzájuk illik! Ne rajtuk megszokott. Elkönyvelik őket komolytalannak. És egy komoly ember is komolytalanná válik ez által! :)

21/l

2012. júl. 5. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/32 A kérdező kommentje:
Egyáltalán nem vettem magamra, pláne nem éreztem sértőnek/bántónak a véleményedet. Igen, valóban létezik egy ilyen "generációs kisajátítás" - de ennek létjogosultságát továbbra is vitatom.
2012. júl. 5. 15:41
 17/32 anonim ***** válasza:
Nekem is ez a bajom ezzel a cipővel, az mellett hogy tényleg ronda... Ha egy huszonéves ugyanúgy néz ki mint egy 15 éves vajon mit sugall a külvilágnak???
2012. júl. 6. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/32 A kérdező kommentje:
Azért nem néz ki ugyanúgy :) Bár meg tudom érteni, hogy sokan egy kalap alá veszik a kettőt. Igazából részemről ez valahol egy "cseppnyi" provokáció. Ha tetszik, akkor én szeretem, ha benéznek másnak. Egyébként mérnöki diplomám van :D Waszlavik "Petőfi Sámán...stb." László mondott egyszer egy olyasmit, hogy ha az embernek van egy (vagy több) kör tartaléka afelett, amit amennyit magából mutat a külvilág felé, akkor megőrülés veszélye nem fenyegeti XD
2012. júl. 6. 18:25
 19/32 anonim ***** válasza:

mindenki olyan cipőt hord amilyet akar


de nem értem miért kell belerúgni a 16 évesekbe


ettől te jobban érzed magad?

2012. júl. 8. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/32 anonim ***** válasza:
100%
a másik meg az az okoska, aki eldönti helyettem, hogy én mondjuk 36 évesen felvehetek-e deszkás cipőt. Kinek mi köze hozzá? És tudod mit l*f*szt ciki mert szerinted az. Ja és nem anyu-apu veszi a cipőimet már úgy 15 éve
2012. júl. 8. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!