Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Miért tartják viccesnek, ha...

Miért tartják viccesnek, ha egy huszas éveinek közepén járó srác ilyen cipőben (vagy hasonlóban) jár?

Figyelt kérdés

[link]

És Az nem vicces, ha egy 16 éves kis hülye 40 rongyos Supra cipőben feszeng? :D



2012. júl. 5. 13:07
1 2 3 4
 21/32 anonim ***** válasza:
85%

nem tudom feltűnt-e de megváltozott a világ, most már mindenki tizenévesnek öltözik, nem 1920-at írunk, még ha egyeseket zavar is.

Most már vígan felveszem az Etnies csukámat, hátha megüt titeket a guta


36F

2012. júl. 8. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/32 A kérdező kommentje:
Utolsó: köszönöm XD És nem belerúgás volt, kedves hozzászóló. A módszer neve: CINIZMUS. Nekem van minden itt nevezett cipőm. Sem nem tartom gyerekesnek, sem nem tartom sznobnak. És 26/F. Remélem érthető voltam ;)
2012. júl. 9. 01:12
 23/32 anonim ***** válasza:
érthető :)
2012. júl. 9. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/32 anonim ***** válasza:
az nem vicces, miért lenne vicces?? hiszen a supra pont az olyan kölyköknek való. amit pedig belinkeltél...hááát...ízlések és pofonok. Azért 20évesen a hímneműek többségének már van stílusérzéke, talán nem megy annyira tömeg után,elkezdi kialakítani a saját ízlését,sb. De van akinél ez 25éves korra alakul ki.. Tehát ez sem vicces.
2012. júl. 15. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/32 anonim ***** válasza:

jól van 24-es, akkor neked is azt mondom, hogy 36 évesen felveszem az Etnies Arto-mat, te meg ítélkezhetsz


óh pedig ha tudnád, mennyire nem vagyok tömegember

de biztos nem nőtt be a fejem lágya 36 évesen, ha még mindig tizenévesnek képzelem magam, igaze

2012. júl. 15. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/32 A kérdező kommentje:

Lehet ám, hogy nem is fogalmaztam meg teljesen jól a kérdésemet. A lényeg az lett volna, hogy a korombeli ilyen stílusú srácokat miért ítélik el (talán) jobban, mint a kérdés második felében írt esetet? :D Arra legyintenek sokan, hogy majd kinövi...Hát de éppen ez az, hogy aki abban a korban nem tudja meg mi az, hogy magától elérni valamit (hadd éljek itt a gyanúperrel, hogy egy 16 éves nem feltétlenül a maga erejéből éri el, hogy Suprát hordjon/hordhasson...), akkor mikor fogja?

Ma 13:00, akkor ez alapján minden, mondjuk 15 és 25 közötti deszkás stílust képviselőt (mondjuk a deszkás cuccok vagy 85%-a erősen hasonlít egymásra, ez igaz) vagy minden Converse-t, Supra-t...stb.-t hordót egy kalap alá kell venni? Jó, megértem, az első benyomás is lényeges. Ezek után némileg kevésbé jogosan háborodhatok fel, ha valaki gyerekesnek tart - külsőleg. De ez az ő dolga :)

2012. júl. 15. 13:50
 27/32 anonim ***** válasza:
én 40k-ért soha nem vennék supra-t. ha nagyon flancolni akarok, akkor méretre csináltatok cipőt cipésznél, kézzel, saját kaptafával. de 40k-t nem adok egy tömegtermékért.
2012. júl. 15. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/32 anonim ***** válasza:
Bennem nem keltesz ezzel a cipővel rossz benyomást. :D Bár lehet, azért van ez, mert én is hordok deszkás cipőket, mondjuk a mutatotthoz hasonló fazonok sosem jöttek be, a "szolidabbakat" részesítem előnyben. Nem is érzem magam komolytalannak vagy idétlennek, és ezt a szakmai karrierem kiválóan igazolja. :) Tehát - ha tetszik - hordjad egészséggel!
2012. júl. 15. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/32 A kérdező kommentje:
Kedves Előző, abban bizony igazad van, hogy ez már a "durungabb" vonal egy jellegzetes képviselője :D De ha azt nézem, akkor a szakmai karrier rovására nekem/nálam sem megy :)
2012. júl. 16. 10:05
 30/32 anonim ***** válasza:

Volt amúgy idő, amikor én is jártam olyan "durungabb" Etniesben, csak ebben már talán változtam. :) A kamaszokról... nekem már akkoriban is deszkás cipőim voltak, és igen, megvette a család. Mindig is szántak rám ennyit, évi 20 ezer forintot (mert nekem olyat még nem sikerült begyűjtenem, ami ne lett volna legalább ennyire tartós, ellenben a komfort nélküli (hiper)olcsó kínaiakkal.) Picit nyugatabbra (milyen sablonos) elképzelhetetlennek tartom, hogy ezen az összegen valaki kiboruljon és felháborodjon, de talán itt sem kellene egymás torkának ugrani emiatt, csak valamiért szokás. :D Azt azért én is vallom, hogy van pár tini, akivel nagyon elszállt a ló, de hogy mindenkivel, akinek van deszkás cipője... aki ebben gondolkodik, talán rossz oldalról közelít meg néhány problémát az életben.


Továbbá én egész jól megvagyok azokkal az ismerőseimmel, akik "sima" edzőcipőben járnak, vagy akár bundás bakancsban. Nem kritizáljuk egymást (emiatt). És szerintem ez így normális huszonévesen. ("Kedves előző" lennék ismét)

2012. júl. 18. 07:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!