Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Szerintetek egy 17 éves...

Dávidmester13 kérdése:

Szerintetek egy 17 éves srácnak mennyi ruhára van szüksége?

Figyelt kérdés
Úgy értem hány póló ? pulóver? nadrág ? és milyen gyakran kell frissíteni a ruhatárat ?

2012. jún. 16. 17:59
 1/7 anonim ***** válasza:
Szerintem nadrágból, pólóból, felsőbből legalább három, cipőből 1-2, sapi opcionális, akinek jól áll az hordhatja.
2012. jún. 16. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Jó kérdés, nyilván kinek-kinek igényei és pénztárcája szerint. De mondjuk nadrág és felső 2-3, póló 5-6, cipő meg amennyi "kell" ennyi ruhához (5,10,15...kinek mennyi XD) Érdemes folyamatosan nézelődni, hátha éppen ki lehet fogni valami ütős akciót...
2012. jún. 16. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

értem.

én arra gondoltam hogy min.5 póló

5 pulcsi

3-4 nadrág

és olyan 2 havonta kellene frissíteni

erről mi a véleményetek?

2012. jún. 16. 19:30
 4/7 anonim ***** válasza:

Ezt az egészet 2 havonta?!

Hát ha a szüleid pénztárcája engedi, akkor csak nyugodtan. Mondjuk függ attól is hogy milyen árkategóriás ruhák.

2012. jún. 16. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

nem az egészet 2 havonta hanem csak 1 vagy 2 havonta vennék egy vagy két új pólót esetleg pulcsit !

Nektek hogy van ez amúgy milyen gyakran vesztek ruhát ?

2012. jún. 16. 21:50
 6/7 anonim ***** válasza:
Én most vettem pár uj ruhát a ballagási pénzemből, az a helyzet hogy arra már nem is emlékszem hogy előtte mikor vettem ruhákat. Kajli kínai ruhákat nem szeretek hordani, szóval csak akkor veszek ruhát mikor néha csurran cseppen egy kis plusz pénz de akkor márkásat.
2012. jún. 16. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Ahogy mondtam. Ha éppen van valami akció a megszokott helyeken, akkor veszek új darabot(kat). Ha hetente van, akkor sag schon, hetente :D
2012. jún. 17. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!