Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Miért tartják viccesnek, ha...

Miért tartják viccesnek, ha egy huszas éveinek közepén járó srác ilyen cipőben (vagy hasonlóban) jár?

Figyelt kérdés

[link]

És Az nem vicces, ha egy 16 éves kis hülye 40 rongyos Supra cipőben feszeng? :D



2012. júl. 5. 13:07
1 2 3 4
 1/32 anonim ***** válasza:

De, az is vicces.

De ha 20-on felül viseli valaki, az azért vicces, mert elkéne már érni egy agyi fejlettséget ahhoz ennyi idős korra, hogy felesleges divatcipőt vásárolni 40 ezerért, mert semmivel nem jobb. Szétmegy, ronda. Ennyit egy márkás bőr cipőért is alig fizetne az ember.

Ráadásul benne van az emberekben, hogy csak tini hordanak ilyet, persze apuci-anyici pénzén.

2012. júl. 5. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/32 anonim ***** válasza:
63%

Engem inkább elszomorít, hogy valóban költ valaki ennyit egy cipőre. Nem gondolnám viccesnek.

Mellesleg a cipő, amit belinkeltél elmondhatatlanul ronda. És kinézetre gagyi is.

2012. júl. 5. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/32 A kérdező kommentje:
Na ez az :) A lényeget fogtad meg az utolsó mondatoddal. Én személy szerint az előzőt nem annyira, az utóbbit viccesnek, de még inkább szánalmasnak tartom. Persze van nyilván, aki megdolgozott érte. Aham, 10-ből ha 2 maximum XD De egyébként én a (belső) komolyságot/érettséget nem a (külső) megjelenéstől teszem függővé.
2012. júl. 5. 13:19
 4/32 anonim ***** válasza:
100%
Én azt tartom viccesnek, hogy a pasik képtelenek felnőni.
2012. júl. 5. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/32 anonim ***** válasza:
inkább valami egyszerűbb stílusú egyszínű sport cipőt vegyél
2012. júl. 5. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/32 A kérdező kommentje:
13:19, hogy érted a felnövést? Lelki dolgokban? Felelősségtudatban? Erkölcsi fejlettségben?
2012. júl. 5. 13:22
 7/32 anonim ***** válasza:
Ha sok pénzem lenne, akkor előfordulna, hogy kiadnék 40 ezret egy cipőre, de nem ilyen gázra... És igen, én egy ilyen cipőben járkáló 20-on évest nem tudnék komolyan venni.
2012. júl. 5. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/32 A kérdező kommentje:
Előítélet vagy tapasztalat, hogy az ilyen arcok komolytalanok? (ezt most a huszonéves srác+Globe cipőre kérdezem)
2012. júl. 5. 14:34
 9/32 anonim ***** válasza:
87%
Hasonlót a kínaiban is kapni, és aki ott veszi és 20 éveiben jár, az semmivel se lesz agyilag visszamaradottabb annál, aki elegáns fekete bőr cipőt hord.
2012. júl. 5. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/32 anonim ***** válasza:
én nem értem mi olyan különleges ebben a cipőben...
2012. júl. 5. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!