Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Hogy öltözködjek?

Hogy öltözködjek?

Figyelt kérdés

13 éves lány vagyok, és kicsik a melleim...ezért van, hogy nagyon kevés van, ami jól áll nekem (melltartót meg nem veszek csak úgy, hogy nagyobbnak látszodjon)

És csak a véleményeteket kérem, hogy szerintetek, milyen modelleket hordjak (pl blúz). És ez nem jelenti azt, hogy tőletek függ a stílusom, csak véleményekre vagyok kiváncsi.

Linkeljetek képeket is :D



2012. jún. 27. 15:16
 1/4 anonim ***** válasza:
41%
Szerintem ne hallgass senkire. Úgy öltözködj, hogy a lehető legjobban érzed magad! :) Mindenki fogadjon el olyannak amilyen vagy! :) Nem Neked kell úgy öltözködni, hogy másnak megfelelj, hanem mindenkinek úgy kell elfogadni Téged, amilyen vagy! :) Minden jót kívánok Neked!!! :)
2012. jún. 27. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
72%

Szia csajszi! Nekem sincs óriási mellem, de én hordok melltartót! Azt vedd fel ami tetszik ;)

16/l

2012. jún. 27. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat:) Jól estek a bíztató szavak...Kösz tényleg :)
2012. jún. 27. 20:16
 4/4 anonim ***** válasza:
Szerintem kicsi mellekhez jobban áll a blúz, mint a póló. A póló általában feszülős, és az kihangsúlyozza, ha "pici a cici". :) De egyébként igazuk van az előttem szólóknak, ne törődj másokkal, vedd fel azt, ami neked tetszik.
2012. júl. 8. 01:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!