Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Hogyan öltözködjek stílusosan...

TiniVani kérdése:

Hogyan öltözködjek stílusosan a suliban?

Figyelt kérdés
158 centi vagyok 14 éves és nincs egy jó göncöm
2012. ápr. 7. 13:03
 1/4 anonim válasza:
69%
Menj be boltokba próbálj fel magadra ruhákat, és amibe jól érzed magad, vagy jól nézel ki benne vedd meg. Remélem segítettem. F/17
2012. ápr. 7. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

csőnaci/legging,lassan már jön a jó idő akkor farmerszoknya,rakott virágos szoknya,forrónaci,egyszerű egyszínű,letisztult toppok,vagy legyen rajta ismétlődő minta(pl csík),laza félvállas felső,ray ban típusú/pilóta/légy napszemcsi

a ruhákon kívül a kiegészítők is feldobhatják megjelenésedet,vegyél egy hosszú,divatos láncot,egy karkötőt és vedd fel egyszerű viseletekhez,hogy feldobja azokat:)

2012. ápr. 7. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
szerintem nem kell uj gönc vagy ilyenek.Vegyél egy bljujzt mellé egy nadrágot ami kényelmes nem feltétlenül csőnadrág.Lehet lazább is.Aztán mellé egy converse-t vagy egyszerü sport cipőt v. vlmi szebb csizmát ami nem vastag vagyis tavaszi.És vegyél magadra egy sálat ami nem passzol az öltözéked szinéhez.
2012. ápr. 7. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
küldj nekem egy mailt,szívesen segítek tizenhat vagyok és azt mondják elég jól ltözködöm!(pestiek) utolsó nem azért,hogy most lepontozzanak,de mostanában ha valaki trapéznadrágot hord azt ki szoktál röhögni...legalábbis nálunk,lehet máshol nem így van.Már a lányoknál.
2012. ápr. 7. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!