Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Hogyan öltözködjek hogy...

Hogyan öltözködjek hogy tetszek a fiuknak és mit csináljak pasizos modszereket léciii?

Figyelt kérdés
2012. márc. 4. 16:23
 1/8 anonim ***** válasza:
38%
miniszoknya. abban biztosan megnéznek
2012. márc. 4. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%

mosolyogj, legyél kedves,figyelmes stb..

az öltözködésről pedig..hát mindenkinek más tetszik,de szerintem ne legyen túl kihívó..tehát ha felveszel egy miniszoknyát a felső ne legyen túl kivágott..mellőzd a csili-vili dolgokat, az egymáshoz nem illő színeket..ilyesmik:)

2012. márc. 4. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
67%
minden fiúnak más és más lányok jönnek be..(külső, belső) szerintem (legalább is én ilyen vagyok) kedves, érdeklődj, figyelmes, okos, ne legyél egy r*banc hallgasd végig, mosolyogj, légy életvidám, és kicsit rejtélyes..:) (nem kell mindent az orrukra kötni..:P :) )
2012. márc. 4. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%

Légy önmagad!!! Kivéve,ha "csak úgy" kell valaki és nem komoly kapcsolat érdekel! Ha komoly kapcsolat a cél,akkor legyél önmagad!! -ez garantáltan bejön!! :-)

Ha "csak úgy" kell valaki,akkor pedig az előttem szólókra hallgass!


Üdv:3 lányos

2012. márc. 4. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%

Egyetértek az előttem szólókkal + elsőnek üzenem, hogy nem kell, hogy mini legyen az a szoknya, sőt! A hangsúly a nőiességen van!

20/f

2012. márc. 4. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
De HOGY PASIZZAK BESZÉDDEL OJANNAL AKIT NEM ISMEREK DE BEJÖN DE NEM SZERETNÉK NYOMULNI
2012. márc. 5. 18:24
 7/8 anonim ***** válasza:
hát ne így
2012. márc. 11. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Először is hívd fel Magadra a figyelmét- pl mosolyogj Rá,majd ha nem megy oda Hozzád,akkor Te menj oda,kezdeményezz beszélgetést (honnan jött,mit szeret...) Légy érdeklődő,de ne játszd meg!Légy önmagad!! Ha szimpi van Neki,akkor szépen elindulnak a dolgok maguktól!


Én egyszer egy nagyon félénk palit szemeltem ki. Jól emlékszem még a középiskolás voltam. Én is elég vissza húzódó figura vagyok,de annyira tetszett a pasi- abban a társaságban volt,amelyikhez "csapódtam". Akkor kolis voltam- hogy egy idő után erőt vettem magamon,egy olyan énemet mutattam meg,amit csak nagyon kevesen láthattak, és egyszerűen megmondtam Neki,hogy nekem baromira bejön... Hú,látni kellett volna az arcát! :-) Ilyennel még nem találkozott! Persze akkor nem akart senkit,de 2 év múlva amikor találkoztunk- akkor már nem voltam kolis- úgy alakult,hogy a szalagavató után össze futottunk ugyan abban a kocsmában... akkor kicsit félve jött oda és kérdezte meg,hogy még mindig...? :-) Hát,akkor még mindig...! és össze is jöttünk- de másra hallgattam,és egy hülye húzásom miatt nem tartott sokáig a kapcsolat,de ez már más tészta...


Bocs,ha hosszúra sikeredett és érdektelen infókkal is szolgáltam!

2012. márc. 12. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!