Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Mit gondoltok ezekről a...

Mit gondoltok ezekről a cipőkről? Kényelmesek lehetnek nyárra?

Figyelt kérdés

Nem vagyok magas, így elég rövid a lábam. A saruk nem tetszenek és borzalmasan állnak, a balerinákkal csak meggyűlt a bajom, és szintén nem állnak a legelőnyösebben, magassarkúban viszont nem flangálhatok egész nap.

[link]

[link]


Ezek szerintetek kényelmesek lehetnek? Nem tudom milyen cipőt vehetnék nyárra, ezeket találtam, amik még valamennyire tetszenek is, és talán járhatóak, nőiesek is.

Linkelhettek még esetleg cipőket, ami kényelmes és szép, és nyári. :)


2012. jún. 6. 19:15
 1/7 anonim ***** válasza:
0%

Nem tudom hány éves vagy, de ezek a cipők utrarondák, de ha már ilyen fazon kell inkább ez: [link]

de itt van néhány jobb:

[link]

[link] HIGH HEEL SANDALS(lehet hogy nagyon magas, de hidd el kényelmes, mert rendesen fogja a bokád)

2012. jún. 6. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
0%

Megint én, itt egy balerina szerű cipő, de azért mégsem balerina tuti tetszik:)

[link]

2012. jún. 6. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

nekem is van 2 éktalpú szandálom és kényelmesek nagyon! Egyedül a pánt súrolta ki a bőröm első 2 nap sok sétánál,vérzett is pedig nem voltak olcsó cipők:) de feltörni nem töri fel a lábam.

Legkényelmesebb ez a cipőm,csak én players roomba vettem nem ez a márka,de hasonló minőség ugye:

[link]


ezt hordom legtöbbször csak az a baj fehér hamar koszolódik felül,de rohadt kényelmes:) Meg nekem hátul van egy pánt csak bele kell bújnom.

Másik éktalpúm ilyen:

[link]


Csak full kék nekem. Hát so-so első sokkal kényelmesebb aminek ki van alakítva azért a sarka:)) Lehet azért mert az márkás a kék meg annyira nem..

De attól még jó cipők én szeretem őket!

Ezt hordom még nyáron ami rohadt kényelmes,csak billeg a sarka meg kell csináltatnom már:


[link]


csak az enyém fekete,meg kord anyag,de szeretem :)

Remélem tudtam segíteni tapasztalattal:)

2012. jún. 6. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Köszi szépen a válaszokat, majd körülnézek mindenfele, meg próbálgatok. :)
2012. jún. 6. 19:46
 5/7 anonim ***** válasza:
Nekem tetszik,csak élőben nem voltak ilyen szépek,de kényelmes :D
2012. jún. 6. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Az elsőt próbáltam, de oylan fura volt, mert alapból nem keskeny a lábfejem, viszont ez nagyon széles volt. A 2. viszont nagyon kényelmes.
2012. jún. 6. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Az éktalp nagyon kényelmes, csak a slingbackkel (csak pánt van hátul), meg a peeptoe-val(nyitott orr-rész) vigyázz, mert könnyen csúszkálhat benne a lábad, de erre nagyon jó megoldás a talppárna, ami megtartja egy kicsit a lábat, és kényelmesebbé tesz bármilyen cipőt.
2012. jún. 6. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!