Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mit gondoltok az utazó ágyról?...

Mit gondoltok az utazó ágyról? Kényelmesek? Mire ügyeljek a kiválasztásnál?

Figyelt kérdés
2010. aug. 17. 09:20
 1/3 anonim ***** válasza:

Mi használtan vettünk, az eladó egy szivacsot is adott bele, azzal együtt kényelmes, anélkül bele nem raknám a gyermekemet.

Szerintem ez nagyon fontos, nézzétek meg a fekvőfelületét. Legyen könnyen nyitható/összezárható, de stabil.

2010. aug. 17. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Mi is használtan vettük és plusz szivacs nélkül használjuk. Minekután utazóágy, így bőven örülünk, ha az ágyat elbírjuk vinni magunkkal, nemhogy még egy matracot is - sajnos.

Egyébként ha már nem icipici a baba, akkor nagyon jól alszik az utazóágy saját matracán is.


Amire odafigyeltem: stabil szerkezet legyen, ne legyen extra kicsi méret ( a normál 60x120as), újszülött emelőbetét legyen hozzá - nagyon praktikus, amíg nem áll fel a baba. Én akartam rá pelenkázó feltétet is, mert sokkal kényelmesebb, mint itt-ott pelenkázni idegen helyeken.


Könnyen lehessen összecsukni és ne legyen dög nehéz.


Szerintem ennyi.


A mienk All4baby.

2010. aug. 17. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Mi a tescoban vettünk, épp nagyon jó akció volt. Én szeretek egy plusz betétet bele tenni, mert szerintem kényelmetlen amúgy. Nekünk egy bárányszőr ülőke van benne, amit amúgy székre szokás rakni, vagy talán fotelba, de akkora hogy jó bele plusz betétnek. És egyáltalán nem kényelmetlen plusz vinni magunkkal. Ami nekem is nagyon hiányzott, az a fent említett újszülött emelőbetét. Mert míg kicsi volt, addig jó lett volna, nem kellett volna akkorákat hajolni. És ami most hiányzik, az a lecipzározható kis ajtócska. Van olyan, aminek az egyik végében egy kis ajtócskát lecipzározhatsz és ott ki tud bújni egyedül is. Szerintem ez is nagyon praktikus. Kívül van a cipzár, így csak akkor tudna kijönni, ha te akarod!
2010. aug. 17. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!