Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Ezek a modern babakocsik...

Ezek a modern babakocsik tényleg kényelmesek a babáknak és biztonságosak?

Figyelt kérdés

[link]


Ez a babakocsi speciel tetszik, sok ilyen típusut néztünk(olcsóbbakat), de nem tudtam azzal megbarátkozni, hogy a sport részben nem tud vízszintesen aludni a baba, hanem a lába is felemelkedik, ha hátra van döntve a háttámla.Nem rossz neki így aludni?

A másik, hogy a hordozón kívül a mozes meg a sport rész is lötyög a vázon....de az összes ilyen kocsinál ez van.Ez nem baj, nem zavaró?Csak belegondolok, hogy egy nagyobb baba ha rájön hogy mozog, akkor majd nem lehet neki megmagyarázni, hogy ne himbálozzon vele...vagy rosszul gondolom?


2011. jan. 1. 11:00
 1/4 anonim ***** válasza:

Szia!Nekem ilyen kocsim van:


[link]


+hozzá a hordozó!


Nekünk sem a mózes,sem a sport nem lötyög egy piicit sem!Már a sportot használjuk(egyben dönthető,ugyanúgy ,mint amit Te néztél)és egyáltalán nem zavarja a babámat,hogy nem vízszintes.Sőt!!!Olyanokat alszik benne,hogy csak na...Megmondom őszintén én egyet sem láttam ami lötyögött volna,ebben az árkategóriáben.

Amit kinéztél,az egy nagyon szuper kocsi.Én azt javaslom,hogy próbáld ki élőben.

2011. jan. 1. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Ugyan nem ilyen típusú babakocsink van, de a miénknek a sportrésze ugyanilyen módon dönthető csak. Na a kisfiam még SOHA nem aludt benne. Írd és mondd: SOHA. :(
2011. jan. 3. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
na ez az...ettől tartottam én is, hogy azért az nem olyan kényelmes....
2011. jan. 3. 15:31
 4/4 anonim ***** válasza:
100%
Nekünk RETRUS EXCLUSIVE babakocsink van. (Béna vagyok, nem tudom, hogy kell linket beilleszteni, bocs)Egy masszív nagy dögnek tűnik, de jól kormányozható, jó kis falura való kocsi, mert terepjárgány. Nem lötyög rajta semmi, jókat aludt benne a fiam kicsinek, sőt mióta zegernye van, újra elővettük (13 hónaposom van) és újra jókat alszik a kocsiban.
2011. jan. 3. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!