Mit gondoltok?

Figyelt kérdés
sportosabb deszkás cipős lányok vagy a magassarkús lányok?
2012. máj. 28. 17:02
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem a kettő közötti az ideális, a két legfontosabb dolog az igényesség és az elegancia! Lehet valaki magassarkú nélkül, sportosan is nagyon csinos, és magassarkúban is lehet valaki igénytelen. Ezt nem lehet így általánosítani, bár már előre látom, hogy a válaszadók többsége a deszkásokat csúnyázni, a magassarkúsokat meg rib*ncozni fogja :D Én egy kicsit igénytelennek tartom lányokon a deszkás cipőt, ha már sportosan akarnak öltözködni, akkor vegyenek fel pl. egy alacsonyszárú sportosabb cipőt!
2012. máj. 28. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
kinek mi áll jól, milyen a személyisége..én deszkáscipős lány vagyok, még 20on évesen is:)
2012. máj. 28. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
90%
első
2012. máj. 28. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim válasza:
90%
első
2012. máj. 28. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Ki miben érzi jól magát.Én a deszkás cipőt személy szerint nőietlennek tartom,a tornacipőt vagy a sport utcai cipőket nem.Szeretem őket,de a magassarkút sem vetem meg.Szerintem az az ideális,ha valaki egyik stílus elől sem zárkózik el teljesen,így nem fog gondot okozni neki,ha valami miatt ki kell öltöznie,és sportosan is jól tudja érezni magát,illetve tudja viselni a ruháit.
2012. máj. 28. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Természetesen a nőiesebb lányokat kedvelem, de az fontos, hogy ez a belső tulajdonságokban is megnyilvánuljon!

21/f

2012. máj. 28. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!