Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Mit gondoltok arról, ha 2...

Mit gondoltok arról, ha 2 lánytesó egymás ruháiban jár?

Figyelt kérdés

Mindkét lányt ismerem, és van, vagy 12 magassarkú cipőjük, de hol az egyiken, hol a másikon van; akárcsak a csizmáik, a nadrágaik, a felsőik, kabátjaik.... Érdekes módon mindkettő úgy tekinti, hogy az övék a cuccok.

A fiatalabbik lány azt mondta, hogy neki is pont olyan csizmája van, mint nekem, viszont az idősebbik lány kapta Karácsonyra, ezelőtt egy fél évvel.


2012. máj. 20. 12:33
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Én is szoktam hordani a nővérem cuccait. Nem gáz. :)
2012. máj. 20. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
nálunk is ez megy, és már elegem van abból, hogy megveszem a ruháimat és a nővéremen látom viszont.ráadásul nem is vigyáz rá. volt, hogy abban aludt és utána csodálkozik, hogy dugdosom előle.
2012. máj. 20. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:

jó nekik. bárcsak nekem is lenne egy lánytestvérem :)

19L

2012. máj. 20. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
Mi fel szoktuk venni egymás ruháját csak tesóm nem igazán ügyel rájuk, vagy elég ügyetlen. Nekem nagyobb a lábam de ő hordja az én cipőimet is, amit nem szeretek, mert teljesen félretapossa őket. De nem érti meg hogy az baromi ronda. :S
2012. máj. 20. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
Sztem teljesen rendben van, ha nekem lenne lánytesóm én is ezt csinálnám vele. Jó nekik.
2012. máj. 20. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
Mi lenne ezzel a probléma ha nővérem lenne én is elhordanám a cuccait, mi anyukámmal szoktunk néha cserélgetni. A mutáns bátyámmal nehéz lenne. :D
2012. máj. 20. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
Szerintem jó dolog. Ha a tesóm nagyobb lenne, szerintem mi is hordanánk egymás ruháit. Sokkal több ruhánk lenne, jobban lehetne váltogatni. Szerintem nem gáz:)
2012. máj. 20. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
Jó nekik:D Én is ezt tenném
2012. máj. 20. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
Tesóm az idősebb, de neki folyamatosan az én ruháim/cipőim kellenek, pedig annyi ruhája van, sokkal több, mint nekem, már anyától is veszi el a ruhákat, azzal a szöveggel, hogy nincs ruhája:D Én, csak néha veszek el tőle valamit, mert annyira nem az én stílusom az ő ruhái. Viszont nekem most kezd igazán kialakulni a stílusom.
2012. máj. 20. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
Én mindig is nagyon irigyeltem őket, bárcsak nekem is lenne egy hasonló korú lány tesóm! Nem is értem, mi ezzel a probléma?
2012. máj. 20. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!