Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Mit gondoltok arról, ha 2...

Mit gondoltok arról, ha 2 lánytesó egymás ruháiban jár?

Figyelt kérdés

Mindkét lányt ismerem, és van, vagy 12 magassarkú cipőjük, de hol az egyiken, hol a másikon van; akárcsak a csizmáik, a nadrágaik, a felsőik, kabátjaik.... Érdekes módon mindkettő úgy tekinti, hogy az övék a cuccok.

A fiatalabbik lány azt mondta, hogy neki is pont olyan csizmája van, mint nekem, viszont az idősebbik lány kapta Karácsonyra, ezelőtt egy fél évvel.


2012. máj. 20. 12:33
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
0%

XD én pont ezért örülök, hogy NINCS húgom! Az öcsémmel maximum az óriás alvóspólóink kompatibilisek :-P

Engem kikészítene, ha az én ruháimban mászkálna valaki, még az is idegesít, ha valakinek hasonló van. Anyum volt már, hogy kölcsön akart kérni csak pl. egy sálat, olyankor azt mondom neki, vigye, de többet énhozzám ne tegye vissza...


És mit gondolok? Azt, hogy nemigen van egyedi stílusuk, és ha az egyik nem tehet arról, hogy a tesója lenyúlja a cuccait, akkor szegényke.

2012. máj. 20. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim válasza:
Szerintem normális, ha egy a stílusuk. Bár azért a cipőmet nem szívesen adnám oda, de a többit hordhatná, ha lenne lánytesóm :)
2012. máj. 20. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:

Mi egymás cuccait hordjuk. Miért ne? Méretben egyezünk, a stílusunk is hasonló, és csinos ruháink vannak.

Az biztos, hogy egyedibb stílusunk van, mint az átlag embereknek, nem vagyunk tömeglányok:) Sokan dícsérik az ízlésünket.

2012. máj. 22. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!