Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit gondoltok arról, ha a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit gondoltok arról, ha a párotok nem fogja a kezeteket, mikor egymás mellett mentek?

Figyelt kérdés
Ez függ attól is, hogy régóta vagytok-e együtt ?
2010. okt. 6. 17:52
 1/10 anonim ***** válasza:

szerintem ez inkább megszokás kérdése...mi mondjuk úgy szokunk sétálni,hogy belekarolok a páromba,vagy átölelem a derekát-ő meg a vállamat.(3 éve vagyubk együtt)

A szüleim 25éve házasok és mai napig vagy megfogják egymás kezét,vagy összekarolkoznak. Nagyszüleim szintén. Tehát nem hiszem hogy attól függ,h régóta együtt vannak-e.

2010. okt. 6. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Hááát,mi 3és fél éve vagyunk lassan együtt,és szinte soha nem fogja meg a kezem nagyon-nagyon ritkán!Már megszoktam,de néha zavar,amikor olyan párt látok akik fogják egymás kezét!
2010. okt. 6. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Mi 6 éve vagyunk együtt és mindig fogjuk egymás kezét az utcán ha csak ketten megyünk és éppen nem cipekedünk. Ha jön velünk a gyerkőc is, akkor ő megy középen, ilyenkor nyilván nem. Igazából ez azért van így mert már megszoktuk. Nem szoktam azon gondolkozni, hogy ez normális-e vagy nem, egyszerűen automatikusan jön ez már nálunk.
2010. okt. 6. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Ebbe még bele sem gondoltam, de nálunk a kézfogás a nagyon természetes. :)
2010. okt. 6. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Nálunk a magasságban öt centi a különbség. Férjem ennyivel magasabb. Egyszer-kétszer próbáltuk megfogni egymás kezét, de ennél a magasságkülönbségnél egyszerűen kényelmetlen volt. A belekarolás viszont kényelmes. Elegánsabb is.
2010. okt. 6. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Nem értem a magasságbeli különbség miben zavarja a kézfogást?:s Köztünk is kb 5 centi van a barátom javára de mindig fogjuk egymás kezét és nem kényelmetlen.
2010. okt. 6. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

Volt egy barátom, akivel 30 centi volt a különbség a magasságunkban. Mindig fogtuk egymás kezét.

Viszont ismerek egy párt, 2-3 éve vannak együtt, de őket ritkán látni úgy, hogy egyáltalán átkarolják egymást.

2010. okt. 6. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
De szerintetek ez némileg negatív, ha csak mennek egymás melett vagy teljesen semleges ?
2010. okt. 6. 18:17
 9/10 anonim ***** válasza:
én nem mindig szeretem ha fogják a kezem, szóval örülök neki.ha kedvem szottyan hozzá, majd én megfogom neki
2010. okt. 6. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Szerintem 10ből 9 azt mondaná erre,hogy negatív. Egyébként meg kérdezz rá,lehet egyszerűen csak így kényelmesebb neki..nem jelenti azt,hogy nem szeret téged annyira mint bármelyik másik srácaki megfogja a barátnője kezét.
2010. okt. 6. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!