Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Mit gondoltok a kalocsaimintás...

DarkPurple kérdése:

Mit gondoltok a kalocsaimintás ruhákról?

Figyelt kérdés
Vagy esetleg van-e ilyen ruhadarabotok, ha van mi?

2012. jún. 6. 17:18
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
Pont ez az, hogy nem egyedi, tömegcikk lett belőle. És talán aki nem veszi fel, az azért nem, mert 10-ből a 8-ba tartozik.
2012. jún. 11. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
42%

utolsó előtti vagyok

az 5let egyedi. Ha nem tetszik ne hord, egyébként ha ennyire ellene vagy a tömegcikkeknek áruld már el te hol vásárolsz, mit hordassz? bármelyik boltba bemész mindegyik szinte tömegcikk? legyen az kínai, vagy márkabolt. Vagy netán te saját elképzelésed alapján varratod a ruháid? A farmer is tömegcikk, vagy a vászonnadrág is vagy a cicanadrág, csőnadrág, sőt mondhatni a trapéz is, na te mégis milyen ruhákba jársz, te is ugyanúgy tömegcikkbe....ha nem tetszik a kalocsai ruha nem hord. Szerintem ha ízlésessen meg van csinálva a mai divatnak megfelelően akkor nagyon szép tud lenni. Sőt még akkor is ha a kalocsai mintától kicsit eltérnek

2012. jún. 11. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
Hát most mellényúltál, mert a ruháimat saját magam varrom, saját elképzelés és szabásminta alapján, sőt, a kiegészítőket, ékszereket és a táskákat is magam készítem. De szép próbálkozás volt.
2012. jún. 11. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
ok, akkor küld linket!:D
2012. jún. 11. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
Ellenőrizni akarod, hogy nem csak úgy mondom? Nahát, egyesek de cinikusak. Ruhaipari techikus végzettségem van, így kicsikét értek hozzá, de nem fogok magamról vagy a ruháimról mindenféle idegennek képeket küldözgetni a neten. Ebbe a játékba nem megyek bele. Nem vagyok ilyen gyerekes.
2012. jún. 12. 00:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:

utolsó válaszadó!

hahaha, most lebuktál! mondhatsz akármit hiszem ha látom, tudod mondani lehet akármit...szóval valószínű csak kitaláltad:D

2012. jún. 12. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:
"Kedves" utolsó kötözködő! Mint írtam, nem fogom a neten mindenféle jöttmentnek mutogatni a dolgaimat, de mivel szemmel láthatóan nem tudtál kinőni a deakkorisnekemvanigazam hároméves korból, küldtem privátot, hogy örülj-.-"
2012. jún. 13. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!