Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Mi ez az Amerika-mánia?

Mi ez az Amerika-mánia?

Figyelt kérdés
Állandóan csak azt látom hogy mindenki az amerikai zászló színeit viseli, vagy az amerikai zászlót, pólón, karkötőn, de már iskolacuccokon is. Mi ez az Amerika-mánia? Könyörgöm, nem magyarok vagyunk? Undorító hogy hova jutunk szerintem... A piros-fehér-zöld mért nem ilyen "trendi"? Vagy ciki Magyarnak lenni? Szar hogy a korosztályom ekkora csürhe népség. Magyarázza már meg valaki hogy mért jó Magyarként Amerikai zászlót hordani? :D 15/L
2012. jún. 1. 22:32
1 2 3 4 5
 41/42 anonim ***** válasza:
Van,aki azért hordja,mert jól néz ki(persze ha csak jó minőségű),és van,aki azért hordja mert olcsón beszerezhető kínai üzletekben,na és van,aki azért hordja,mert ezt látta másokon.
2012. jún. 4. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/42 anonim ***** válasza:
Én szerintem jól néznek ki ezek a ruhák, de már tényleg géz ilyet hordani. Minden második boltban lehet, már kapni ilyen mintás ruhákat, és mindenki veszi. Egyáltalán nem egyedi, unalmas tömeg cucc, és akkor jönnek azzal, hogy de, ők egyediek. Nevetséges.. Alapból nem vennék ilyet, mert naponta 6x jönne velem szembe az utcán.
2012. júl. 4. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!