Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Mi ez az Amerika-mánia?

Mi ez az Amerika-mánia?

Figyelt kérdés
Állandóan csak azt látom hogy mindenki az amerikai zászló színeit viseli, vagy az amerikai zászlót, pólón, karkötőn, de már iskolacuccokon is. Mi ez az Amerika-mánia? Könyörgöm, nem magyarok vagyunk? Undorító hogy hova jutunk szerintem... A piros-fehér-zöld mért nem ilyen "trendi"? Vagy ciki Magyarnak lenni? Szar hogy a korosztályom ekkora csürhe népség. Magyarázza már meg valaki hogy mért jó Magyarként Amerikai zászlót hordani? :D 15/L
2012. jún. 1. 22:32
1 2 3 4 5
 21/42 anonim ***** válasza:
Nem nem én írtam,mivel akkor ott lenne a nevem -.- Ezen az oldalon több ezren fent vannak... Amúgy meg nem viccnek szántam.
2012. jún. 2. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/42 anonim ***** válasza:
Ja sorry,nem én uncsitesóm írta oda csak mert egy regit használunk
2012. jún. 2. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/42 anonim ***** válasza:
Abból gondoltam, mert ugyanúgy 63%-os, és kb ugyanabban a percben írta a 2.-at.
2012. jún. 2. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/42 anonim ***** válasza:

Jenson Button nem önszántából vette fel azt a ruhát.

Másrészt, őt azért baromira megfizették azért.


A kalocsai mintás sem jobb.

2012. jún. 2. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/42 anonim ***** válasza:
Tök mindegy,de akkor is felvette.
2012. jún. 2. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/42 anonim ***** válasza:
20%

heló:d

szerintem baszott idegesítő hogy mindenkin az van nálunk is,főleg h rohadt ronda..ha megszólom akkor én vagyok a hülye ...:D

16F

2012. jún. 2. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/42 anonim ***** válasza:
100%
igen, te vagy a hülye mert semmi közöd hozzá. Szerintem a te cipőd,táskád,pólód sem jön be mindenkinek , mégis ha megszólnák akkor eléggé ki lennél akadva. Miért nem lehet egymást békén hagyni ???
2012. jún. 2. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/42 anonim ***** válasza:
50%
nem azért, de van különbség aközött, h egy ember felvesz egy ilyen cuccot, meg h rohadtul divattá válik egy másik nemzet zászlóját hordani. és az a baj, h sok az ostoba divatmajom, akik vakon magukra húznának bármit. ennyi erőből ez a minta ( [link] is elterjedhetne, sztem elég jók a színek.
2012. jún. 2. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/42 anonim ***** válasza:
45%
Utolsó ..te nagyon hülye vagy. Azért te sem gondolhatod komolyan hogy egy horogkereszt egy lapon említhető Amerika zászlajával...-.-'
2012. jún. 2. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/42 anonim ***** válasza:
100%

Mindenki azt vesz fel, amit akar. Minek kell leszólni? Ha meg divatba jön a magyar zászló akkor meg az lesz a baj? Hogy mindenki magyar zászlós cuccokat fog hordani? Igen, egyetértek azzal, hogy nagyon sokan csak azért hordanak ilyet, mert divat é ők mennyire menők akarnak ezzel lenni, és tök ízléstelenül öltöznek fel pont emiatt, de ha pl. valakinek van egy szimpla felsője, amin rajta van az amerikai zászló, és azt felveszi valami egyszerű nadrággal az nagyon jól tud kinézni.

Magyar zászló meg azért nem lesz divat, mert míg az USA állandóan a középpontban van, addig Magyarország nem tartozik az úgymond 'nagy' országok közé. Meg én pl. kicsit félnék is,ha van rajtam egy felső amin ott van a magyar zászló nagyban... azért mert akkor rögtön azt kapnám hogy 'magyarkodok' és belémkötne minden cigány, örülhetnék hogy épségben hazaérek. Habár nem értem, hogy milyen jogon van ez a 'magyarkodás', hiszen magyarok vagyunk, jó hogy magyarkodunk.

Elnézést, kicsit eltértem a témától, de mindenesetre az a lényeg, hogy most egy ideig divat lesz, aztán lecsendesül és jön más. Aki azért vette meg ezeket a dolgokat mert szereti az USA-t , az továbbra is hordani fogja, de aki csak a divat miatt, az nem veszi fel utána és leszólja a többit aki hordja, na ezeket az embereket kell leszólni.


17/L

2012. jún. 2. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!