Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Mi ez az Amerika-mánia?

Mi ez az Amerika-mánia?

Figyelt kérdés
Állandóan csak azt látom hogy mindenki az amerikai zászló színeit viseli, vagy az amerikai zászlót, pólón, karkötőn, de már iskolacuccokon is. Mi ez az Amerika-mánia? Könyörgöm, nem magyarok vagyunk? Undorító hogy hova jutunk szerintem... A piros-fehér-zöld mért nem ilyen "trendi"? Vagy ciki Magyarnak lenni? Szar hogy a korosztályom ekkora csürhe népség. Magyarázza már meg valaki hogy mért jó Magyarként Amerikai zászlót hordani? :D 15/L
2012. jún. 1. 22:32
1 2 3 4 5
 1/42 anonim ***** válasza:
55%

Mert jól néz ki. Én meg nem tudom mi a francért zavar ez ennyire téged. Egy piro-fehér-zöld sávos póló nem éppen néz ki a legjobban...És szerintem nem kell ebbe ennyi minden beleképzelni.

20L

2012. jún. 1. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/42 anonim ***** válasza:
44%
Nekem az amcsi zászlónak a színe jobban tetszik. Amúgy helyesen írni sem szégyen, ha már itt tartunk.
2012. jún. 1. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/42 anonim ***** válasza:
62%

"Vagy ciki Magyarnak lenni?"


Sajnos, sok ember gondolja így. Én személy szerint gyűlölöm az Egyesült Államokat, mindenbe beleütik folyton az orrukat. Azt hiszik magukról, hogy ők a világ urai.


Sajnos manapság nyugodtan kijelenthetjük, hogy magyar kultúra nem létezik. Régebben engem is dühített az, hogy a magyarokat egyáltalán nem érdeklik a hagyományok és átvesznek minden baromságot, de mostanra belefáradtam.


Abszurdnak tartom, hogy ha bekapcsolom a rádiót, a külföldi adókon hazai együttesek énekelnek saját nyelvükön ottani zenét, a magyar adón meg mindig valami amcsi zene megy (ha egyáltalán zenének lehet nevezni).

21/f

2012. jún. 1. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/42 A kérdező kommentje:
3. válaszoló: köszi a választ :)
2012. jún. 1. 22:45
 5/42 anonim ***** válasza:
47%

A divat nagyjából azon alapszik, hogy egy hülye százat csinál. (lehetőleg hordhatatlant és k*rva drágán)

X megvette valamiért. Y-nak megtetszett X-en és ezért szaladt ő is venni egy olyat (vagy csak simán leutánozta). X és Y emberek között is jár ugye (pl.: város) így másoknak is megtetszett. Vettek ők is...így lett divat.


A magyar zászlóból nem igazán lehetne kreatív dolgot csinálni. Míg az amcsi vagy angolból igen, mert azok picit másabbak. Nem ilyen snassz 3 csíkosak.


És ciki magyarnak lenni. Kérdezz csak meg külföldön élőket, hogy mi a véleményük a külföldieknek rólunk. Hogy bizony néha jobb letagadni, hogy honnan is jöttél. Hogy rühellnek minket a szomszédaink. Vagy csak nézz szét itthon, a körülötted élő embereket figyeld. (Viselkedés, viszonyulás, gondolkodás...)


Én nem szeretem az Amerikaiakat, de hazafi sem vagyok (Hungarista meg pláne nem). Van, amit el kell ismerni nekik és van olyan is, amit nyugodtan átvehetnénk tőlük,de összességében ostoba nemzetnek tartom őket. Nem hordanék olyan dolgot, ami ennyire nyíltan reklámozza őket.

2012. jún. 1. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/42 anonim ***** válasza:
64%
Te meg a kérdéseded írd ki facebook-ra, hátha ott érdekel vkit és válaszol. Én a helyedben inkább nem hirdetném, hogy magyar vagyok, mert csak szégyent hozol ránk, kis buta liba vagy még.
2012. jún. 1. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/42 A kérdező kommentje:
mért lennék buta liba? :( mert nem szeretem nézni hogy más nemzet zászlaját hordják a Magyarok? Sajnálom de ez nekem nem tetszik így, de gondoltam talán van valami jelentése is. Amúgy jellemző, ha 15 évesen már gondolkodok, főleg ha ilyeneken, egyből le vagyok szólva. De nem baj, megszoktam már.
2012. jún. 1. 23:12
 8/42 anonim ***** válasza:
95%
Most csak annak köszönöd meg a választ, aki egyet ért veled? SZÁNALMAS VAGY! Az első két válaszoló csak a kérdésre válaszolt, leírta a véleményét. Amúgy én is egyetértek velük.
2012. jún. 1. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/42 A kérdező kommentje:
Jó, akkor MINDENKINEK köszi a választ. Hú de szánalmas lettem azta, tükörbe se bírok nézni. Most komolyan. Te szólsz le engem, és én vagyok a szánalmas. Ez az oldal a magadfajtáktól lesz szánalmas akik veszekedést szítanak. Írhatsz felőlem már bármit, válaszolhatsz erre is, nem érdekel, nem fogom fárasztani magam.
2012. jún. 1. 23:19
 10/42 anonim ***** válasza:
90%
első vagyok és egyetértek az utolsóval. Tényleg szánalmas vagy.
2012. jún. 1. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!