Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Mi ez az Amerika-mánia?

Mi ez az Amerika-mánia?

Figyelt kérdés
Állandóan csak azt látom hogy mindenki az amerikai zászló színeit viseli, vagy az amerikai zászlót, pólón, karkötőn, de már iskolacuccokon is. Mi ez az Amerika-mánia? Könyörgöm, nem magyarok vagyunk? Undorító hogy hova jutunk szerintem... A piros-fehér-zöld mért nem ilyen "trendi"? Vagy ciki Magyarnak lenni? Szar hogy a korosztályom ekkora csürhe népség. Magyarázza már meg valaki hogy mért jó Magyarként Amerikai zászlót hordani? :D 15/L
2012. jún. 1. 22:32
1 2 3 4 5
 11/42 anonim ***** válasza:
90%
Nem tudom felénk nem divat az amerikai zászló sokkal inkább az Angol zászló, ami tényleg jól nézki. Mondjuk egy egyszerű fehér pólót is könnyen fel tud dobni.
2012. jún. 2. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/42 anonim ***** válasza:
47%
sztem is undorító, hogy ekkora divat lett amerikai zászlót viselni az USA-n kívül. mert az oké, h milyen jól mutat együtt a piros-kék-fehér, de ez azért nem egy non-figuratív ábrázolás.
2012. jún. 2. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/42 anonim ***** válasza:
33%
Szerintem is nagyon gagyi! Főleg ha valaki Amerika mintás nadrágot+pólót+cipőt+bugyit+melltartót+karkötőt+hajdísz meg anyámkínnyavalagát vesz fel. Az nagyon béna. Mondjuk egy fekete nadrág meg Amerikás felső az úgy még talán oké, de mikor csak azt viseli az naggggyon béna.
2012. jún. 2. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/42 anonim ***** válasza:
33%
ez is csak divat, mint a többi idióta hóbort.
2012. jún. 2. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/42 anonim ***** válasza:
100%
Mit zavar ez téged? Akkor hordjál te piros-fehér-zöld ruhákat meg matyó hímzéseset. Attól h még itt kiírod és próbálod osztani az észt nem fog megváltozni az emberek stílusa. Nicole Scherzinger például kalocsai mintás ruhát vett fel,Jenson Button is. Akkor most ők igen szánalmasak mert hogy mernek magyar mintát hordani mikor nem magyarok.Az Amerikás ruhákat is magyar cég forgalmazza itthon azért hogy vegye meg akinek tetszik. Szabad országban élünk,mindenki azt vesz fel amit akar.Akinek tetszik az használja egészséggel.De akkor te most gyorsan menj el venni magyar mintás cuccokat, nehogy "Undorító" legyél.
2012. jún. 2. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/42 anonim ***** válasza:
Előző vagyok,én sem rajongom értük de van egy két cucc ami jól néz ki. Ez olyan amikor a "páwa óra" volt a menő,pár hónapig mindenkinek ilyene van. Szerintem egy felső az még oké. De ahogy írtad h karkötőn iskolacuccokon és fürdőruhán az mert nem valami jó.
2012. jún. 2. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/42 anonim ***** válasza:
100%
Na elképzellek ahogy te végigvonulsz az iskola folyósólyán kalocsai hímzéses ruhában,kokárdában és I love Hungary táskában. Menj Szentendrére ott éld ki magadat! Ott van még magyar kucsma is télire! Meg minden ami kellhet neked.
2012. jún. 2. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/42 anonim ***** válasza:
Utolsó ezen szakadok :DDDD
2012. jún. 2. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/42 anonim ***** válasza:

Sztem még ez is tök jó: [link]

Nem azért, mert amerikai zászlós hanem szimplán jól néz ki a strandon egy ilyen feltűnő fürdőruha.

Vagy egy ilyen darab összeállításban:

[link]

[link]

[link]

2012. jún. 2. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/42 anonim ***** válasza:
100%
Utolsó előtti nem te írtad tök véletlenül az előtted lévő választ? És akkor most a saját vicceden szakadsz? :D
2012. jún. 2. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!