Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Gáz, ha egy duci lány szeret...

Gáz, ha egy duci lány szeret öltözködni? Lenézitek, hogy bújjon el a nagy súlyával, vagy inkább örültök, hogy törődik a kinézetével?

Figyelt kérdés
2012. máj. 30. 15:26
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
rajtam 10, 15 kiló plusz van, és 25 éves vagyok. mégis mindig úgy tudok felöltözni, hogy a férfiak az utcán megnéznek, beszólnak (nem sértőt, hanem bókolnak), a férfi munkatársaim odáig vannak értem, van egy párom, aki ráadásul nagyon vékony. de szeretjük egymást, és ennyi. na szóval a lényeg, h öltözködj csinosan, hordj magassarkút! nem kell zsákba bújnod, csak azért, mert van rajtad plusz kiló. mindig légy magabiztos, és szeresd magad.
2012. máj. 30. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
Nem gáz, csak az adottságainak megfelelően öltözzön
2012. máj. 30. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
Szerintem nem gáz. Egyik barátnőmnek pajzsmirigy problémája van,egész nap két picike lapos saltátsszendvicskét eszik,még sem fogy semmit. DE: nagyon jól öltözködik, rohadt jól fest körmöt meg olyan jól kifesti a szemét,hogy nekem egyáltalán nem ciki bárhogy megjelennem vele.
2012. máj. 30. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem attól, ha valaki duci, még nagyon csinosan fel lehet öltözni. Kapni nagyobb méretekben is szép ruhákat, és szerintem az sokkal kiábrándítóbb, mikor valaki mindenhova szabadidő pulcsiban meg nadrágban jár, mert olyan az alakja.

26/F

2012. máj. 31. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim válasza:
szerintem nem gáz ducin is lehetsz csinos nekem nagyon tetszenek a duci lányok
2012. júl. 6. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim válasza:
100%

Elég unalmas lenne, ha mindenki vékony lenne, szerintem. Sokan itt leszóltátok, hogy "ha valóban igényes lenne, akkor lefogyna", de szerintem ez a leghülyébb hozzáállás.


Ha vékony valaki, az még nem egyenesen arányos azzal, hogy jól is öltözködik, jól is néz ki, vannak olyan pehelysúlyú lányok, akik rémesen öltözködnek vagy mackónadrágba járnak bő pólóval, de nekik ez így jó, és emiatt sem kell leírni senkit.


Szuper dolog, ha valaki tényleg foglalkozik azzal, hogy ápolt, igényes, és jól öltözött legyen, DE ugyanakkor az sem megvetendő, aki a kényelmi szempontokat tartja elsőnek az öltözködésben.


Nem tudom mitől lenne igényesebb egy vékony a ducival szemben?

2012. nov. 14. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim válasza:
Mindenki mindig ugy beszel a ducibb lanyokrol mintha alsobb renduek lennenek, mindenki ugy oltozkodik ahogy akar.
2014. dec. 7. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!