Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Gáz, ha egy duci lány szeret...

Gáz, ha egy duci lány szeret öltözködni? Lenézitek, hogy bújjon el a nagy súlyával, vagy inkább örültök, hogy törődik a kinézetével?

Figyelt kérdés
2012. máj. 30. 15:26
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
18%
Ne vedd bántásnak, de akkor törődne a kinézetével, ha elkezdene fogyni.
2012. máj. 30. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
100%

Első: Sértésnek veszik, ugyanis vannak olyan duci lányok akik betegség miatt híztak meg.


Hagyjuk a sztereotípiákat! Szerintem nem gáz!

2012. máj. 30. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
18%
Én is azt mondom, az öltözködés helyett, először fogyjon le, majd aztán ruházkodjon. Mondom én, aki 97 kg voltam, most pedig vagyok 71 kg, most már végre tudok ruhákat venni magamnak, gyakorlatilag ruhatára cseréltem, de megérte, mert jobban érzem magam.
2012. máj. 30. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
24%

Nem gáz. A gáz az, hogyha igényes lenne igazán, akkor lefogyna.

A betegség miatt nem tudok fogyni kifogás meg az esetek kb 2%-ra igaz, úgyhogy rossz duma.. egyszerűen lusták.

2012. máj. 30. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 A kérdező kommentje:

OKé, elmondom, elég erős asztmám van(heti 2-3 rohamom van) és soha sem tesizhetek, csak az óra első 20-30 percében, mert vinnének a sürgősségire, és elkezdtem úszni, ami asztmásoknak ajánlott, de ott is rosszul lettem és nem kaptam levegőt és utána sokáig rohamaim voltak, csak az a baj, hogy jövőre év elején nem állhatok ki a terem közepére és mondhatom el mindezt, esetleg néhány nagyon közeli barátnőmnek, mneg persze, ha valaki megnéz, akkor az első benyomás rögtön számít.

Napi 1200kcalt kéne ennem, ehelyett 900-1000-ig eszem mindne nap, de semmi eredményed, folkyamatosan jönnek a kilók, és igen, voltam már orvosnál.

Cska azért tettem felka kérdést, hogy jövőre az új osztályommal gimibe hogy mutatkozzak? (már mostanában is elég sokat találkozgatunk, és sajnos rajtam kívül egy lány van csak, aki duci(össz 23 lány)


A kérdésre válaszoljatok, egyéb dolgokat privátba!

2012. máj. 30. 15:39
 6/17 anonim ***** válasza:
Mennyire duci? Lehet +5,10kg, meg +20,30 kg. Nem mindegy szerintem. De akárhogy is, ő is nő és törődjön magával. Ducin sem kell elbújni a világ elől. Persze, a legjobb az lenne a saját érdekében, ha tenne ellene, rendszeresen mozogna, diétázna. Ez nem csak esztétikailag fontos, hanem az egészségére nézve is.
2012. máj. 30. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:

Attól mert súlyfelesleged van még meg fognak kedvelni, nem ez fog számítani, hidd el! Az én osztályomban is volt 1-2 duci lány és elég központi emberek voltak. Aki a duciság miatt ítélne el, az nem való barátnak amúgy sem.

Nem tudsz felmentést kérni orvostól? Nálunk tesiból legalább 6-7 felmentett volt és ez a pár duci lány is köztük volt. Sose tesiztek, de jártak gyógytornára.

2012. máj. 30. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
100%

én pont ilyen helyzetbe vagyok,én is asztmás vagyok,csak én mindennap fulladok,én is szeretnék fogyni olyan 10-15 kg,de futni nem tudok 5 percnél tovább,mert olyan szintem fulladok,h lilul a fejem,szóval én egy időbe jártam edzőterembe,most már nem,mert nincs rá pénzem,ott 20-30 percet gyors gyaloglást csináltam futópadon és nagyon jó volt,amúgy meg,én duci vagyok(mondják páran,h nem,de én tudom,h igen)és rendesen öltözök,persze nem haspóló,meg cicanadrág,amiből kint van a fenekem,én az elegáns stílust szeretem,szóval legtöbbször szoknya,egybe ruhák,de persze az olyan ami slankít,de is próbálj ilyen ruhákba nőies cuccokat felvenni,meglátod,h nagy sikered lesz :)

am ha gondolom írj privátot,beszélgethetünk,jó lenne :) 20/l

2012. máj. 30. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
46%

Szerintem mindenképpen jó, ha szeretsz öltözködni, csak próbálj olyanokat választani, amikben kisebbnek látszol és az izlésesség határain belül, bár őszintén megmondom nem kellene nekem egy túlsúlyos lány, de egyáltalán nem nézem le őket, mert nem tudom a háttértörténetüket.

Ilyenkor rájövök, hogy bár fiú vagyok, de marha nagy szerencsém van, hogy tulajdonképpen bármiből bármennyit ehetek és egyszerűen nem hízok meg tőle, úgy hogy nem sportolok tulajdonképpen semmit (ami mondjuk elég nagy baj).

2012. máj. 30. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
100%

Egy ápolt és igényes nő sosem gáz!

Mindegy hogy 50 vagy 80 kiló.

Persze azért fontos, hogy úgy válogasd össze a ruháidat, hogy ne legyen gáz, de nagyon kedvelem az olyan lányokat, akik annak ellenére, h esetleg túlsúlyosak, adnak magukra.

Van egy ostálytársam, kicsit gömbölyded, de olyan kisugárzása van, hogy ezt észre sem venni.

Rendkívül ápolt, remek ízlése van.

Tehát egyáltalán nem gáz! :)

2012. máj. 30. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!