Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Fürdőruha kérdés, Segítesz? :O

Fürdőruha kérdés, Segítesz? :O

Figyelt kérdés

Sziasztok!

100-as cicim van,és szeretnék fürdőruhát... (nagy mellekkel születtem,jó is meg rossz is) tudtok valami olyan oldalt ami nagy mellűeknek is ad kínálatot de nem drága? Vagy esetleg Miskolcon?! Jó lenne valami bikini a nyárra:)

Köszi :)

16L



2012. máj. 19. 17:12
 1/6 anonim ***** válasza:

Szerintem nézz körül valami piacon,esetleg strandon,ott biztos találsz magadnak.:) Remélem segítettem

14L

2012. máj. 19. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
:/ isis :) köszi azért.:D
2012. máj. 19. 21:06
 3/6 anonim válasza:
Hasonló adottságokkal rendelkezem, én annak idején a Centrumban vettem Triumph fürdőruhákat. Ez ugyan régebben volt, de szerintem a Triumphnk biztos vannak azóta is változatos méretei.
2012. máj. 19. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Köszi:)
2012. máj. 19. 23:02
 5/6 anonim ***** válasza:
Nekem is viszonylag nagy melleim vannak (bár kisebb mint neked), szóval egy jó tanács: ne pántnélkülit vegyél. Tavaly olyat vettem és kb mindig félrecsúszott.
2012. máj. 20. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Nekem is nagy a cicim, nekem a keresztpántos fürdőruci jött be legjobban, kicsit összébb húzza a melleket és kényelmes.
2012. máj. 21. 07:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!