Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Mennyit segítesz a házimunkában?

Mennyit segítesz a házimunkában?

Figyelt kérdés
Ez alatt értem: mosogatás, vasalás, portörlés, porszívózás, esetleg főzés. :D
2011. febr. 23. 16:51
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
74%
semennyit
2011. febr. 23. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
74%
Semmit,a takarítónő 3x egy héten jön.
2011. febr. 23. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
főzni mindig segítek, ha értek hozzá :D meg azért tudok is (: porszívózni szeretek, mosogatni is. a szobámat én takarítom, az ablakokat is szoktam meg a fürdőszobát, bár az utóbbit ritkán
2011. febr. 23. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%

A szobámat rendszeresen én takarítom (hetente). Ezenkívül időnként kitakarítom az egész lakást, vagy a fürdőt. Szoktam mosogatni, a gáztűzhelyet letakarítani, a szárítóról elpakolni a ruhákat. Sütni-főzni ritkán, bár elég sok mindent el tudok készíteni.

Hogy mikor mennyit segítek attól függ, hogy milyen állapotban vagyok. Ha valamit szeretnék, akkor segítek, vagy ha épp sportosabb időimet élem. Ha viszont a csajosabb énemé a főszerep, akkor mosogatás, mosás és egyéb ilyen dolog kilőve. Mindig azt mondtom, hogy de anyu, le fog jönni a körömlakkom:D

15/L

2011. febr. 23. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%
órákon át tartó fojamatos kérlelés után néha letörölgetek a szomámba vagy elmosogatok, amugy a szobámban mindig rent van, meg az íróasztalomat gyakran letörlöm, de pl a könyvespolcot kb havonta 1x
2011. febr. 23. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%
*bocs a folyamatos nem j
2011. febr. 23. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%

ezek közül minden csak teregetni és ruhát leszedni a szárítóról nem szeretek

13/L

2011. febr. 23. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

kicsi koromtól kezdve eléggé be voltam fogva, aztán 15 éves koromban anyám munkába állt egy új helyen és minden rám szakadt a bevásárlástól a takarításon át a főzésig, ő gyakorlatilag csak aludni járt haza.

mellette csináltam a kemény gimit... durva volt.

De legalább megtanultam mindent, mire önálló háztartásom lett: beosztani a házimunkát és egyéb tevékenységeket, profin főzni, takarékoskodni pénzzel és idővel...

2011. febr. 23. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
néha bepakolok a mosogatóba, de hetente 5x 6x jön a takarítónő
2011. febr. 23. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

Magam körül(szobám,fürdőszobám) rendet tartok,mivel utálom a kupit.Ha van kedvem főzök ebédet,vacsorát.

16/f

2011. febr. 24. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!