Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Segítesz? Lett a babának...

Segítesz? Lett a babának valami baja?

Figyelt kérdés

Használt már valaki ilyen babakocsit újszülött kortól?

[link]


2011. szept. 13. 09:21
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
74%
Szerintem nem tanácsos újszülött kortól ilyet használni, mert megrogyhat a gerince, egyenesen kell feküdnie..
2011. szept. 13. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
87%

Csaknem vízszintesig ledönthető vajon mit jelent?

Ha tényleg ledönthető, és az újszülött valóban tud benne egyenes háttal feküdni, akkor oké.

De én nem ilyet vennék egy újszülött babának.

Viszont később, ha már ülni tud a baba, akkor ez egy nagyon jó babakocsi.

2011. szept. 13. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 A kérdező kommentje:

Azt jelenti, hogy 170fokig dönthető.

A teljesen vízszintes pedig a 180 fok.

2011. szept. 13. 09:39
 4/23 anonim ***** válasza:
74%
Viszont ennek szerintem nem állítható a lábrész (nekünk hasonló van és nem lehet vízszintesbe tenni, az üléssel együtt L alakban dől - nem tudom jól leírni). A lényeg, hogy nem újszülöttnek való!
2011. szept. 13. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 A kérdező kommentje:

Jajj!

Nem dől L alakban!!

10fok híján vízszintesig dönthető.

2011. szept. 13. 09:47
 6/23 anonim ***** válasza:
74%

Ez nem jó újszülöttnek, hidd el.

Nekünk is ilyesmi van, és bár állítható a lábrész, akkor sem lesz megfelelő vízszintes terület benne, egy pici babának. Lányommal 5 hónaposan kezdtük el használni, addig nem akartam beletenni, mert nem ajánlott, míg nem ül.

2011. szept. 13. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 A kérdező kommentje:

És ha mózest teszek bele?

Olyanok válaszát vártam elsősorban akik használták ezt a fajta kocsit, és nem a kép alapján döntenek!

2011. szept. 13. 10:03
 8/23 anonim ***** válasza:
91%
Hát mózest akár egy talicskára is felszerelhetsz ilyen alapon :) Ha vízszintesen szereled fel, akkor jó. Ha nem, akkor meg nem. Ennyi a lényeg. A baba totál vízszintbe legyen.
2011. szept. 13. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 anonim ***** válasza:
64%

Úgy látom nem akarod elhinni, amit mondunk.

A mi kocsink ilyen PC, csak más a száma, de ezek tök egyformák jóformán, ugyanúgy nem dönthetők vízszintesig, ezáltal ugyanúgy nem NEM JÓK EGY ÚJSZÜLÖTTNEK.

Mózessel oké, vagy ha teljesen vízszintesig dönthető lenne, de ez nem az!!! Ennyi!

2011. szept. 13. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 anonim ***** válasza:
100%
Nekünk más márka van, de ugyan ez a fajta. Az is 170-075 fokig dönthető. Második babámat újszülött kortól fogom benne tologatni VASTAG POKRÓCCAL kibélelve az alját, így tulajdonképpen vízszintes lesz. Ha meg azt nézzük hogy a bébihordozóban sem éppen vízszintesen van a baba gerince, akkor nincs is miről beszélni. Abban is órákat utazik a gyerek, ráadásul manapság babakocsiba is beletehető és sokan így sétálgatnak a babájukkal.
2011. szept. 13. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!