Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Segítesz? Lett a babának...

Segítesz? Lett a babának valami baja?

Figyelt kérdés

Használt már valaki ilyen babakocsit újszülött kortól?

[link]


2011. szept. 13. 09:21
1 2 3
 21/23 anonim ***** válasza:
60%

Egy pihenőszékben sincs vízszintesen, mágis sokaknak egész nap abban van.

Arról nem is beszélve, amikor belenyomorítják azokba az idétlen hordozókendőkbe és egész nap magukon cipelik.


A mózeskosáár a legfeleleslegsebb dolog amit megvehetsz, pár hónapig használod, aztán annyi.


2 gyerek után mondom, egyik sem fekudt 4 hónapnál tovább vízszintesen a babakocsiban

2011. szept. 13. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/23 anonim ***** válasza:
74%

Nos akkor ide is írok! Tavaly október óta van meg ugyanez a típusú kocsink. A lányomat óriási hóban is toltam benne, sárban is tök jól megy és mivel rendszeresen tömeg közlekednünk kellett a villamosról fel és lecipelés is könnyű. Én áldom az eszem, hogy megvettem, ma sem döntenék másként. Egyszer sem kellett szervizbe vinni soha nem volt semmi baja! Igen ez egy másik érdekes kérdés, hogy azok nem terhelik a baba gerincét amik ilyen hordozósok és babakocsiba is be lehet építeni? Tök kiakasztó, hogy dilettánsok lehurrognak kedves kérdező, holott Te csak ilyen típusú babakocsival rendelkezők véleményét szeretted volna kikérni... Nyugi engem meg egy cumisüveges kérdésnél hurrogtak le.

A gyönyörű 2 éves és a 22 hetes magzat anyukája

2011. szept. 13. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/23 A kérdező kommentje:

Igen, elég elszomorító, hogy kevés a segítő szándékú ember, és inkább okoskodnak, meg lehurrognak..

Köszönöm a válaszokat!

2011. szept. 13. 15:26
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!