Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » A szilikon pánt ciki? Hogyan...

A szilikon pánt ciki? Hogyan viselitek a spagettipántos felsőket?

Figyelt kérdés
Én utálok melltartó nélkül lenni, de nagyon csúnya, ha látszik a pánt. Főként az x hátú felsőknél.
2012. máj. 2. 14:33
1 2
 11/16 TijuMK ***** válasza:

Én se tartom szépnek a szilikon pántot, ráadásul nekem nincs az a szilikon pánt ami megtartja a 90c-s mellemet úgy hogy ne vágna bele 2cm mélyen a húsba.


Viszont amit az utolsó hozzászóló linkelt az nagyon komoly, még sose láttam ilyet hol lehet venni? :D

2012. máj. 2. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 TijuMK ***** válasza:
bocs már nem utolsó, szóval a 9ces
2012. máj. 2. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 A kérdező kommentje:
Ilyen clipset még én se láttam. Köszönöm a válaszokat. Kicsi a mellem, vagyis közepesen kicsi. Majd meglátjuk tudok e venni pánt nélkülit.
2012. máj. 3. 09:53
 14/16 anonim ***** válasza:

9-es vagyok:

láttam már nagyobb fehérneműboltokban is, de lehet rendelni fillérekért ebayről, vagy betly.hu-ról. (remélem jól írtam, valami rendelős oldal :D)

2012. máj. 3. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 TijuMK ***** válasza:
köszi :)
2012. máj. 3. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
egy barátnőm aki milliomosnak számít is szilikon pántot hord és azt mondja hogy nem érdekli az hogy mit mondanak mások, neki így jó. pánt nélküli farmerruhában volt, és eléggé divatfüggő a leány
2012. aug. 14. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!