Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » A szilikon pánt ciki? Hogyan...

A szilikon pánt ciki? Hogyan viselitek a spagettipántos felsőket?

Figyelt kérdés
Én utálok melltartó nélkül lenni, de nagyon csúnya, ha látszik a pánt. Főként az x hátú felsőknél.
2012. máj. 2. 14:33
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
55%

Annyira nem csúnya ha kilátszik a pánt.

Egyébként pedig nem ciki :)

(:

2012. máj. 2. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
55%

Nem olyan vészes, ha látszik:)

De ha nem túl nagy a melled, használhatsz pántnélküli melltartót is.

2012. máj. 2. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
30%

nyakbaakasztós szilikonpánt

ha legalább vállig ér a hajad,nem is látszik



egyébként én simán hordom,ciki vagy sem,nem érek rá azzal bibelődni hogy kilátszik vagy sem

akinek nem tetszik,ne nézze

25/N

2012. máj. 2. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
47%
én úgy tudom, már nem divat. Inkább a csipkés pánt látszódjon ki, vagy vegyél olyan melltartót, ami tart pánt nélkül is.
2012. máj. 2. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
65%
a szilikon pant csunya,szerintem:) tenyleg nem zavaro a sima melltarto,a tezenisben pedig pantnelkulit is lehet kapni. Az is tart,ad vmi format
2012. máj. 2. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:

Szerintem a szilikonpánttal nem kapcsolatban nem arról van szó, hogy ki ment a divatból, ugyanis sose volt divatos, sőt egyenesen undorító és nem valami higiénikus. Én sajnos az utcán csak besárgult, igénytelen, izzadságtól lecsúszó pántokat látok...

Szóval vagy a felsővel nagyjából megegyező, vagy hozzá passzoló melltartót (pántot) viselj, vagy pánt nélküli melltartót. Az utóbbi a legjobb megoldás, főleg ha közepes vagy kicsi a melled, mert ha nagy, akkor nem biztos, hogy megtartja.

2012. máj. 2. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
50%
Szerintem nagyon csúnya a szilikon pánt... :/ Spagettipántos felsőkhöz én pánt nélkülit hordok.
2012. máj. 2. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
44%

Azelőtt én is szilikonpántot hordtam, de nem volt vmi kényelmes (bevág, tapad), meg gyakran kell cserélgetni, hamar besárgul.

Azóta váltottam pántnélküli meltartóra. Sokkal esztétikusabb, kényelmesebb, praktikusab.

És szebben is tart. :)

2012. máj. 2. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
51%

Hát kinek mi fér bele az ízlésébe, vagy ízléstelenségébe ugye. :D Nekem nem tetszik személy szerint.

Pántosakat vagy pánt nélküli melltartóval hordok, vagy hasonló/ugyanolyan színű melltartóval. Persze figyelni kell, hogy ne legyen koszos, agyonmosott, kinyúlt, stb, mert az megint nem szép látvány. :D

X hátúakhoz meg van olyan melltartóm, aminek egész középen van a pántja, vagy ha lecsatolható pántos a melltartó, akkor szimplán megkeresztezem hátul a pántot, vagy van olyan kis műanyag izém, amit direkt erre találtak ki. Ilyen: [link]

2012. máj. 2. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
ciki.
2012. máj. 2. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!