Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Miért hordanak ennyien oldaltá...

Miért hordanak ennyien oldaltáskát?

Figyelt kérdés
Másnak nem ennyire kényelmetlen mint nekem?? Lehet hogy valamit rosszul csinálok?

2012. márc. 30. 16:34
 1/6 anonim ***** válasza:
Szerintem azért, mert divatosabb, meg mert jobban néz ki. Ha bemegyek egy üzletbe, hogy sulitáskát vegyek, egy csomó oldaltáska van, ami tök jól néz ki, viszont hátitáskából nagyon kevés van. Ennek ellenére valóban kényelmetlen(nekem is) az oldaltáska. :)
2012. márc. 30. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Mert divat. De nagyon kényelmetlen és rosszat tehet a gerincnek, de persze ez nem érdekli őket. Szerintem ők is érzik milyen kényelmetlen, de a divat fontosabb számukra.
2012. márc. 30. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
A válltáska ugyanolyan rosszat tesz a gerincnek, mint az oldaltáska. Viszont az oldaltáska még mindig kényelmesebb. Én ezért hordom. A hátizsákot meg nem szeretem.
2012. márc. 30. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Mert rengeteg szép oldaltáska van, hátitáskákból pedig ez nagyon ritka. Amúgy nekem egyáltalán nem kényelmetlen, sőt :).
2012. márc. 30. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Csak akkor kényelmetlen ha nagyon megvan pakolva, hát igen olyankor nagyon szar hordani, ezek csak úgy kényelmesek ha csak pár kilóra vannak megpakolva.
2012. márc. 30. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Én csak akkor használok oldaltáskát ha megyek valahova.. Iskolába normális hátitáskát viszek!
2012. márc. 30. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!