Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Lányok, csajok szerintetek ha...

Lányok, csajok szerintetek ha a fiúk csőgatyát hordanak?

Figyelt kérdés
2012. márc. 21. 22:13
 1/5 anonim ***** válasza:
27%
Homok, homár, búza, meleg... Folytassam tovább?
2012. márc. 21. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
57%
Az gáz. Egy férfi ne járjon feszülősben. A csőgatya a lányoknak való. Csak olyan húzza fel a csőgatyát pasi, aki szereti, ha a seggére feszül és azt nézik. Ne nem értem, hogy utánna miért csodálkoznak, ha azt mondják rá, h homokos. A férfiaknak férfias gatya kell. Ez a kérdés olyan, mintha azt kérdezted volna, hogy gáz e ha egy pasi felvesz egy szoknyát. Hagyd ezt ránk, lányokra. :)
2012. márc. 22. 01:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat! Amúgy elírtam azt akartam a szerintetek helyett h szeretitek.
2012. márc. 22. 13:53
 4/5 anonim ***** válasza:
Az a baj ha egy ff ki akar szakadni az amugy is szurke egyhangu unalmas ruhazkodasabol amire azt mondjak,hogy ferfias,akkor az mar csak meleg lehet!? Ti csajok meg mindent felvehettek mindenfele kritika nelkul? Eleg primitiv a hozzaallasotok! Egyebkent gyartanak ff csogatyakat is en is hordom,es erdekes a felesegemnek jobban tetszik mint a buggyos ferfiasnak mondott mint ha teleszartam volna gatya!
2013. ápr. 17. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Egyebkent a 2- nek meg annyit,hogy " hagyd ezt meg a lanyoknak" duma ,pont te irsz ilyet,amikor szinte mindent tolunk fiuktol loptok el es noiesitetek ki? ??
2013. máj. 16. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!