Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Újabban elég sokan hordanak...

Újabban elég sokan hordanak vászoncipőt mezítlábra húzva. Miért jó úgy, mitől ilyen népszerű?

Figyelt kérdés
Nagyon sok lányon látom, tavaly elég sokat, de már a jó idővel most is kezdik.

2012. márc. 22. 21:01
 1/10 harisnyababee ***** válasza:

Sztem azt nem mezítlábra húzzák, hanem van rajtuk testszínű harisnyazokni, és mivel kb látszik 5cm a cipő, és a nadrág közt a lábukból szinte észrevehetelen, a testszínű harisnya. Főleg ha még a fényviszonyok is olyanok akkor tényleg olyan hatást kelt, mintha mezítláb lenne, de sztem ilyenkor még nem jellemző, h mezítláb legyenek a cipőben



Báááááár, végülis, ha jobban belegondolok attól a vékony kis nylonzoknitó éppen mezítláb is lehetnének, mert olyan vékony az anyaga.

2012. márc. 22. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

Nem értem ezt a dolgot, valami képet linkelnél, hogyan is néz ki ez a cipős zokninélkülis dolog? xD

14/f

2012. márc. 22. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Mi ezzel a probléma?
2012. márc. 22. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
én titokzoknit hordok hozzá. rendes zokni anyaga van és olyan mint egy balerina cipő, ezért nem látszódik ki.
2012. márc. 22. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Én személy szerint UTÁLOK zoknit hordani, melege van benne a lábamnak. Ezért hordtam néha a vászoncipőt zokni nélkül nyáron.
2012. márc. 24. 00:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim válasza:
80%
Nem hiszem, hogy olyan népszerű. Én még soha nem hallottam róla. Szerintem tök szar zokni nélkül cipőt húzni, de ha valakinek úgy kényelmes
2012. ápr. 7. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Vászon papucscipőhöz és papucshoz én se húzok...sőt nyári szandihoz se, ehhez nem is illik se harisnya, se zokni.
2012. máj. 2. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Azért észre lehet venni a harisnyát, én legalábbis észreveszem. Valóban, amikor hűvösebb van még, több a harisnya, de most, hogy meleg van, ismét 10-ből 9 mezítláb hordja.
2012. jún. 14. 23:40
 9/10 anonim ***** válasza:
Én olyan vékony, pamut anyagú zoknit hordok hozzá, ami épp csak a lábfej széléig ér, így úgy tűnhet mintha nem is lenne rajtam semmi. H&M-ben vettem tavaly egy csomaggal ilyet, 5 db volt benne. Én fel nem venném mezítláb a vászoncipőket, elég egészségtelen és undorító.
2013. febr. 21. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Én minden cipőmet mezítláb hordom, pl magasszárú tornacipő ,vagy adidas utcai cipő
2013. jún. 2. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!