Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Miért van az, hogy manapság a...

Miért van az, hogy manapság a lányok már nem hordanak hosszabb szoknyákat?

Figyelt kérdés

Úgy vettem észre, hogy szinte mindenki a miniszoknyát részesíti előnyben(már aki egyáltalán hord szoknyát).

Eddig összesen 3 olyan lányismerősöm volt, aki ilyet viselt, de mindegyik vallásos volt. Szóval lehet, hogy csak ezért voltak gyakran hosszúban. :-)


2012. márc. 11. 11:28
 1/9 anonim válasza:
Mert nem divatos. Márpedig manapság a divat hódít.
2012. márc. 11. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Én térdig, vagy annál pár centivel feljebb érő szoknyát hordok. Amint az idő engedi. Természetesen nálam miniszoknya felejtős. Azért nem veszek hosszab szoknyát, mert egyszerűen nem áll jól, és jobban is tetszik a térd felé érő :)
2012. márc. 11. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

Régebben jobban "divat" volt, mostmár nem annyira. Ki miben érzi jól magát, kinek mi áll jól (vagy akinek a divat számít, az minit hord).


Én az A - vonalú szoknyát részesítem előnyben, ami úgy térdig ér.(vagy picit feljebb) Úgy gondolom, ez illik az alakomhoz. Régebben hordtam én is hosszú szoknyát, de rájöttem, hogy jobban összenyomja az alakot, s így sem vagyok túl magas.

2012. márc. 11. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 csokissüti002976 ***** válasza:
Én azért nem, mert öregasszonyos szerintem. A leghosszabb szoknyám térdig ér.
2012. márc. 11. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

én például nem szeretem a miniszoknyákat, de azt sem amelyik nagy hosszú

15/L

2012. márc. 11. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Én egyszerűen azért, mert nem tetszenek. De csak normális hosszúságú miniszoknyákat hordok, nem ezeket az öv szélességűeket, amiket manapság gyártanak.
2012. márc. 11. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Mert undorító, de tényleg.

Egy kivétellel, a tavaly, meg idén divatos lenge (pl virágmintás) maxiruhák meg hosszú szoknyák nagyon tetszenek nekem is, de csak magas lányokon (mondjuk 170 cm fölöttieken), és mivel én 154 cm vagyok, igencsak felejtős.


20/N

2012. márc. 11. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Hát ilyen magamutogató világban élünk. :D

Személy szerint én is rövidebbeket hordok, szinén alacsony vagyok. Meg hát egész jó lábam van, inkább most mutatok belőle többet, mint majd 40 évesen. :) Alkalomra, vizsgára, munkához felveszek hosszabbat is, de alapvetően nem szeretem, mert kényelmetlen benne menni. Sietek mindig, nagy léptekkel megyek, és akkor ha térdig ér a szoknya, hajlamos minden lépésnél felcsúszni, idegesítő, folyton igazgatni kell, és hülyének is néznek. :D

22L

2012. márc. 12. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Nem tudom,de már pl:gothokon sem nagyon látni.Én kitartok a bokáig érő mellett ezer éve,nem vagyok egyik vallás elkötelezett híve sem.24L
2012. ápr. 4. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!