Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Szerintetek gáz ha valaki...

Szerintetek gáz ha valaki szimatszatyorral jár manapság?

Figyelt kérdés
Ja, és nem vagyok rocker.
2012. jan. 29. 23:12
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:

Nem,nem az,bár az tipikus rocker felszerelés..ha azt hordod,talán annak néznek,így megkapod a tipikus dolgokat,amiket egy rocker él át..

De ennyi..ha tetszik,hordd,csakhát számolj ezzel azért:)

2012. jan. 29. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
nem tudom gyerekek, ma már 3adjára olvasom, hogy miket él át egy rocker. én annak tartom magam, most már az öltözködésem nem olyan szélsőséges, de volt az is. sosem éreztem úgy, hogy a társadalom kivetne magából, meg utánam köpnének az utcán, stb. :D dehát.^^
2012. jan. 30. 01:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Egy szimatszatyortól senkit nem fognak rockernek nézni, ha egyébként nem az. És nem gáz... miért lenne?
2012. jan. 30. 01:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
33%

Ha nem vagy rocker, ne hord, mert többségünk rohadtul utálja, ha valaki a cuccainkat hordja, de nem rocker.

Mi se öltözünk diszkós féregként, elvárjuk ugyan ezt visszafelé.

2012. jan. 30. 06:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
84%
Cuccainkat? Ez egy vicces hozzászólás volt. Mindenki azt hord amit akar, olyan nincs hogy ezt csak rockerek hordhatják. Mi közöd neked hozzá? Bakancsot is csak te hordhatsz ezek szerint? Menj már a fenébe.
2012. jan. 30. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:

kedves 06:59-es rocker, akkor ennyi erővel ti sem hordhatnátok szimatszatyrot, mert az a katonaság viselete.


puff

2012. jan. 30. 13:27
 7/11 anonim ***** válasza:

Ne törödjetek vele, szégyent hoz a rockerekre. Na, miben fogadjunk, hogy ő a témakör 19 éves nagyprófétája ?


Nem gond, hordd, ha akarod.

2012. jan. 30. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Első vagyok,Borsod megye szívében lakom,ahol hogyismondjam..több cigányt látok,mint amennyi levegőt veszek..szóval nem azok a kedves fajták,akik békésen elsétálnak melletted,hozzád se szólva..:D a többit nem részletezem:)
2012. jan. 31. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
30%

"kedves 06:59-es rocker, akkor ennyi erővel ti sem hordhatnátok szimatszatyrot, mert az a katonaság viselete."


Képzeld, a bakancsot is, meg a terepmintás nadrág is, mivel a legtöbb rocker anno onnan került ki (vagy behívással oda) az usa-ban.


"Ne törödjetek vele, szégyent hoz a rockerekre."


Egy ilyen agyatlan liberalista szájából ez dicséret, szóval köszönöm. Őszintén, teljes szívemből!

19/f

2012. jan. 31. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

"A válaszíró 38%-ban hasznos válaszokat ad."

Ez mindent elmond rólad...

2012. febr. 3. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!