Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Ti havonta mennyit költötök...

Ti havonta mennyit költötök el ruhára?

Figyelt kérdés
Ahogy nézem a blogokat meg haul videókat...az az érzésem hogy ez már iszonyatosan túlzás, hogy most akkor usgyi, futás a boltba menta és pasztell színű cuccokért. Ez rengetek pénz. Nekem sok ruhám van, és már nem értem, hogyha másnak is sok van, ami még egyszer vagy kétszer ha volt rajta, akkor minek az újabb. Nagyon szeretek öltözködni,vásárolni, csak ez sok pénz. Ti milyen gyakran és mennyi ruhát vesztek, milyen árban? Meg vagytok elégedve a ruhatárotokkal?

2012. márc. 21. 21:09
1 2 3
 21/24 Quorra ***** válasza:
Mostanában semmit, mert rengeteg ruhám van.
2012. dec. 3. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/24 anonim ***** válasza:

Ha kell valami, csak akkor vásárolok ruhát. Általában "csak úgy" alapon nem megyek el vásárolni, mert nem tehetem meg. Turiban szoktam vásárolni ruhát, 2500-4000 Ft között. Ha tehetném, többet vásárolnék, de nem tehetem.


17/L

2012. dec. 4. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/24 anonim ***** válasza:

most ebben a hónapban jelenleg vettem 3 ezerért gy bokacsizmát, 2 ezeért egy pólót, és tegnap kaptam a páromtól egy felsőt.


Eyébként kb általában minden hónapban veszek valamit de ez max 1-2 felső vagy nadrág vagy kardigán épp ami kell. Nem költök az ölözködésre sokat, mármint drágán sosem vásárolok a felsőim 1-2 ezer forintosak, nadrág is max 4-5 ezer.

2013. febr. 13. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/24 anonim ***** válasza:

Kb 1-2 havonta jon ram a vasarolhatnek ilyenkor viszonylag sokat koltok, (de csak 1-2 ruhat veszek, ezek dragabbak)


Ha korlatlan penz allna rendelkezesemre...En nem szegyellnem a tobb millios darabokat sem :DD


19/F

2013. febr. 13. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!