Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Ti havonta mennyit költötök...

Ti havonta mennyit költötök el ruhára?

Figyelt kérdés
Ahogy nézem a blogokat meg haul videókat...az az érzésem hogy ez már iszonyatosan túlzás, hogy most akkor usgyi, futás a boltba menta és pasztell színű cuccokért. Ez rengetek pénz. Nekem sok ruhám van, és már nem értem, hogyha másnak is sok van, ami még egyszer vagy kétszer ha volt rajta, akkor minek az újabb. Nagyon szeretek öltözködni,vásárolni, csak ez sok pénz. Ti milyen gyakran és mennyi ruhát vesztek, milyen árban? Meg vagytok elégedve a ruhatárotokkal?

2012. márc. 21. 21:09
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
79%
Én sajnos havi átlagban úgy 1000 ft-t, ebben smink is van:((((, 23 /N
2012. márc. 21. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 A kérdező kommentje:
és ha bármekkora keret állna a rendelkezésedre, mi lenne az a határ, ami maximum beleférne neked?
2012. márc. 21. 21:25
 3/24 anonim ***** válasza:
84%

Ha milliárdos lennék sem költenék havi több százezret ruhára szerintem, bár még nem próbáltam.

Nekem sokszor jobban tetszenek a Cosmosos,Takkoos, Kínais olcsó ruhák, mint a túlspirázott márkásak.

És van olyan cipőm, amit utolsó darabként 600 ft-ért vettem 3 éve, imádom, hasonlót láttam most a Deichmannba 10000-ért. Nekem jó az olcsó is, mert hiába veszek meg egy 25ezer forintos ruhát, ha nem áll jól, nem?

2012. márc. 21. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 A kérdező kommentje:
igen, egyet értek veled, hogy jó ízléssel sokkal szebben fel lehet öltözni, mint anélkül, de sok pénzből
2012. márc. 21. 21:42
 5/24 anonim ***** válasza:
100%
Nem járok havonta vásárolni. Általában ha valami kell vagy nincs és szeretnék, akkor elmegyek és megveszem, mellette pedig benézek más üzletekbe is és ilyen alkalmakkor megveszem azt is, amire amúgy semmi szükségem csak tetszik, de maximum 1-2 darabot és ennyi.
2012. márc. 21. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 anonim ***** válasza:
100%
Hát nem sokat.. Összeget nem tudok mondani, de szerintem még nem volt olyan, hogy havonta vettem volna magamnak valamit. Idén még pl nem is vettem semmit magamnak egy 290 Ft-os medálon és a gyakorlatomra szükséges cipőn kívül. :( Nem tudom mennyit költenék ha sok pénzem lenne, nem hiszem, hogy százezreket, de szeretnék változatosabban öltözködni.
2012. márc. 21. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 anonim ***** válasza:
100%

nem szoktam havonta vásárolni. viszont vaterázok, onnan szerzem be a cuccaimat. ha több ösztöndíjam jön, akkor persze kissé túlköltekezem :/ ha milliárdos lennék, akkor sztem 2-3 nap alatt körbejárnám az árkádot és az arénát. akkor elmenne többszázezer is :$ elszabadulna rajtam a vásárlási láz ... :D

19l

2012. márc. 21. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 anonim ***** válasza:
100%
Havonta egyszer szoktam ruhát venni. Ha turiba vagyok akkor olyan 2500-at szoktam max és akkor veszek szoknyát felsőt övet mindenfélét. Áruházba ritkábban veszek max anyukámmal egy felsőt vagy gatyát. De minden hónapban máshogyan vagyunk van hogy nem veszek semmit van hogy elragad a hév.
2012. márc. 21. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 anonim ***** válasza:
100%
2-3 havonta 20-25.000,-
2012. márc. 21. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 anonim ***** válasza:
100%

2-3 havonta veszek, ha valami fontos, vagy tönkrement: cipő pl.

De álmodom arról, hogy végtelen mennyiségű pénz áll rendelkezésemre és akkor sokat-sokat vásárolnék, nem a márkára mennék, csak egyszerűen fognám és venném, vinném, ami tetszik. :-DDD

2012. márc. 22. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!