Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Ti havonta mennyit költötök...

Ti havonta mennyit költötök el ruhára?

Figyelt kérdés
Ahogy nézem a blogokat meg haul videókat...az az érzésem hogy ez már iszonyatosan túlzás, hogy most akkor usgyi, futás a boltba menta és pasztell színű cuccokért. Ez rengetek pénz. Nekem sok ruhám van, és már nem értem, hogyha másnak is sok van, ami még egyszer vagy kétszer ha volt rajta, akkor minek az újabb. Nagyon szeretek öltözködni,vásárolni, csak ez sok pénz. Ti milyen gyakran és mennyi ruhát vesztek, milyen árban? Meg vagytok elégedve a ruhatárotokkal?

2012. márc. 21. 21:09
1 2 3
 11/24 anonim ***** válasza:
100%
havonta kb 20-30ezerért vásárolok...
2012. márc. 22. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/24 anonim ***** válasza:
100%

Nem szoktam havonta elmenni, hanem mondjuk negyedévente, akkor 10-20-30ezer forint értékben, de általában csak kínain, meg olcsó helyeken, szóval ez sokféle ruha, ami épp kell és jól is áll. Nem szeretek vásárolni, szóval ez olyan muszájból dolog, hogy menjünk el, mert szükség van erre-arra, aztán ilyenkor egyben mindent.

Szerintem ha milliárdos lennék, akkor is így csinálnám, csak akkor nem szenvednék ennyit az árakkal, hogy egy fajta ruhából, ha tetszik, keressek tizenöt másik boltot, ami árul még ugyanilyet, és megkeressem melyik a legolcsóbb, hanem ami tetszik és jó, azt megvenném.

2012. máj. 8. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/24 anonim ***** válasza:
46%
Havi 10ezret, de van ruha, ami még egyszer sem volt rajtam. A megunt cuccaimat felrakom a facebookra eladásra.
2012. máj. 8. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/24 anonim ***** válasza:
100%

Havonta 20-30 ezer körüli összeget költök ruhára, úgyhogy sok ruhám van, de a régieket árulom Vaterán, és ott kiárulom azt az összeget, amit új cuccokra költök.


20/L

2012. máj. 8. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/24 anonim ***** válasza:

Nem szoktam minden hónapban vásárolni, de Vaterázok, így ha ott megtetszik valami, azt megveszem (elég jó áron lehet ott találni tök márkás ruhákat)

Kb 3 havonta megyek el nagyobb vásárlásra, és kb. 60ezer ft-ot költök el.

És nem, nem apuci pénzét költöm, van bevételem, és ösztöndíjam.

2012. júl. 25. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/24 anonim ***** válasza:

Leginkább szezonálisan vásárolok (tehát ha kell valami tavaszra, nyárra stb)

Általában megvárom a leárazásokat és úgy relatíve sok cuccot tudok venni olcsón. Például idén így rendeltem 10 euróért egy bikinit és szintén ennyiért egy farmersortot a H&M-től.

A városban most találtam egy tök jó turit (eddig nagyon ellene voltam, mert hogy higiénia stb), de nagyon igényes.

1000 Ft-ért vettem egy tök jó felsőt (tally weijl-es), ami a boltban kb 5000 körül lenne.

Egyedül, amire viszonylag több pénzt adok ki, azok a cipők, így hosszú ideig kitartanak.

2012. júl. 25. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/24 anonim ***** válasza:
100%

Én körülbelül 3 havonta vásárolok. Nem szeretem, mikor megkapom a pénzem és kis dolgokra költöm el. Tartalékolok, félreteszek és ha összegyűlik egy nagyobb összeg, abból vásárolok. De még így is a leértékelésekre utazom. Ha nagyon megtetszik valami, ami egy nagyobb tétel, ritkán, de megveszem. Kb. 40000, amit magammal viszek, néha több, néha kevesebb, de gyakran inkább így is meghagyok belőle, hátha hirtelen majd másra kell :)

De ettől függetlenül, hogy nem jutok túl gyakran el vásárolgatni, nagyon szeretek ruhákat nézegetni :)

2012. júl. 25. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/24 anonim ***** válasza:
Hát mostanában ezen a téren eléggé elszaladt velem a ló, mert életemben először diákmunkán vagyok, és fura, hogy sok pénzem van. (Mármint nekem soknak számít.) Múlt héten 20.000-et költöttem ruhára, sminkre, parfümre, éxerekre 1nap alatt. Mondjuk ilyen életemben eddig egyszer volt, egyébként havonta max. egy felsőt vagy egy nadrágot veszek, de van, hogy sokáig semmit. 16l
2012. júl. 25. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/24 anonim ***** válasza:
nem szoktam havonta vásárolni, sőt, suliközben csak akkor, ha valamire szükség van. pl egy cipő, vagy pulcsi, vagy zokni. nyáron viszont sokkal többet. minimum egy 5öst elköltök, van, hogy egy 10essel megyek el, de akkor is csak olcsóbb ruhákat veszek (newyorker,takko,C&A, és bershka ha ott vannak leárazások) 2000ftnál többet felsőre, 3000ftnál többet cipőre, és 4000ftnál többet gatyára nem adok ki. én meg vagyok elégedve a ruhatárammal, csak olyan cuccaim vannak, amiket szeretek, tetszenek, kényelmesek, és a stílusomnak megfelelőek :)
2012. júl. 25. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/24 anonim ***** válasza:
100%

Havonta 0 forintot. Utoljára novemberben vettem egy 2500 forintos pólót.

Ne értsetek félre nagyon sok energiát fordítok az öltözködésemre. De tudok varrni és gépek is rendelkezésemre állnak. Így ha azt érzem már nincs 1 rendes ruhám sem, akkor egy régi nem használt darabomat felújítom. Tádáám 0 forint rá költéssel lett egy új ruhám.

Ráadásul én pár havonta körbe járom az egész családot nem hordott ruhákért unokaöccstől nagypapáig.

+ egy kis textilfesték csodákra képes!


Ha nekem annyi pénzem lenne amennyit már szégyell az ember, akkor nem ruhákat vennék, hanem anyagot és magam varrnám meg a kívánt ruhákat. Rengeteg gyönyörű kelme. Havi szinten úgy 60-70.000 forintot szívesen költenék rá.


19/L

2012. júl. 25. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!