Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Menne a szoknyához a csizmám?

Menne a szoknyához a csizmám?

Figyelt kérdés

Nem szoktam szoknyát hordani, de mióta van párom, egyre csábítóbb... Holnap az ünnepségre úgy döntöttem, felveszem a kis rojtos, lenge szoknyámat, térd fölé ér, de nem tudom milyen cipőt vehetnék hozzá... van egy csizmám, de rövid szárú, boka fölé ér, oldalán kapcsok vannak, és nem testhezálló, ez menne a szoknyához vagy maradjak a tűsarkú cipőnél? képet nem tudok mellékelni sajnos, remélem, így láttatlanban is tudtok segíteni..

És valaki tud egy jó boltot, ahol olcsón tudnék vásárolni kis rakott szoknyát? :)

Kellemes estét mindenkinek!! A válaszokat meg köszönöm!


2012. márc. 13. 20:42
 1/5 anonim ***** válasza:
sztem maradj meg a tűsarkúnál, úgy az igazi : ) és már nincs olyan hideg, de azért egy harisnyát húzz fel.
2012. márc. 13. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Szerintem passzol a csizmád a szoknyához (bár így látatlanban nehéz megállapítani, de szerintem nyugodtan felveheted vele).

20/f


Egyébként a [link] oldalon elég szép szoknyák vannak széles választékban. Ha gondolod nézz körül! (azt hoszem rakott is van) :-)

2012. márc. 13. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
én is a sima magassarkúra voksolnék
2012. márc. 13. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
szerintem is a magassarkú!
2012. márc. 14. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Későn olvastam el, de magassarkú lett belőle és csini volt :) de azért a harisnyám nekiállt futni de segáz xD

Köszönöm a válaszokat!!!!!

2012. márc. 14. 21:12

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!