Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Visszavigyem a csizmám a boltba?

Visszavigyem a csizmám a boltba?

Figyelt kérdés
1 hónapos a csizmám, a járótalpa már teljesen szétjött, leválik róla, egyszer megragasztottam de ismét szétjött, és most már a talpa is kezd róla leválni. Kövek fúródtak az aljába, ami kilyukasztotta a talpát, és be is ázik ezmiatt. Kínai boltban vettem, de elég "szép" ára volt, közel 8ezer forint, és nem csak ezt hordtam egy hónap alatt. Azt mondták mikor megvettem, hogy 3 hónapos a garancia, és kell hozzá a blokk és a doboz. Most nem vagyok benne biztos, hogy vajon kicserélik-e nekem, szerintetek ennyi hiba elég ahhoz, hogy elérjek valamit ?
2012. jan. 27. 20:48
 1/5 anonim ***** válasza:
persze elég bőven még sok is kötelesek kicserélni!
2012. jan. 27. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Vidd vissza, ha meg van a blokkja ill a garancia papírja!

Ja és még véletlenül se említsd meg hogy megragasztottad!(mert ha tudják, hogy hozzányúltál, akkor nem fogják kicserélni)

2012. jan. 27. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Hát ha látják, hogy ragasztottad, akkor nem veszik vissza, a kövek miatt ráfoghatják, hogy biztos terepen használtad, pedig ez csak utcai és nem túracipő, szóval jó eséllyel nem kapsz egy vasat se, meg semmi. De próba szerencse, sokat nem veszíthetsz, ha megpróbálod.
2012. jan. 27. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
garancia papír nincs a dobozban, most akkor mi legyen ?:S nem adtak semmit, csupán mondták, hogy a garancia 3 hónapos.
2012. jan. 28. 08:16
 5/5 anonim ***** válasza:

Szia


A blokk a garancia.

2012. jan. 28. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!