Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » A csizmám talpa csúszik,...

A csizmám talpa csúszik, emiatt lépcsőre való csúszásgátlót ragasztanék rá, mit szóltok?

Figyelt kérdés
Tök sima talpa van a csizmának, szóval eléggé csúszik mindenen (de olyan szép:)). Apukámnak van ilyen öntapadós csúszásgátlója, amit a lépcsőfokok szélére szoktak ragasztani, arra gondoltam, ebből tennék egy-egy csíkot a talpra. Szerintetek hülyeség? Apukám mondta, hogy szerinte meg lehet próbálni, de a hóban nem fog segíteni:S Mondjuk nekem már az is jó lenne, ha a parkettán nem csúszna...
2011. dec. 12. 16:52
1 2
 1/12 anonim válasza:
Nagyon jó ötlet, én is kipróbálom, mert állandóan csúszkálok:) Egyébként hóban szerintem csak a bakancs jó:)
2011. dec. 14. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
És olyat hol lehet venni?
2011. dec. 21. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
OBI-ban, de mégsem olyan jó ötlet, sajnos:( Neked is csúszik a csizmád?
2011. dec. 21. 11:17
 4/12 anonim ***** válasza:

Eléggé.

Van, hogy lépek, még csak a sarkam érinti a földet, de már is esek. :(

2011. dec. 21. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:
Akkor nem csak a sarka csúszik? Azt ki lehet cserélni, és eléggé olcsón meg tudod úszni.
2011. dec. 21. 16:31
 6/12 anonim ***** válasza:
Hát a sarka is meg a többi is, de mivel először a sarkam érinti a földet.. Egyébként szoktam, bár eddig mindegyik csúszott.. De majd benézek a cipőshöz, hogy valami olyanra cserélje már ami nem csúszik.
2011. dec. 21. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
Az a baj, hogy a talpcsere már nagyon drága, egy pár ezer forintos csizmánál nem éri meg:( Amúgy, ha csak utcán hordod a csizmád, akkor próbáld meg a lépcsős csúszásgátlót, amit írtam, ott segít:)
2011. dec. 21. 18:44
 8/12 anonim ***** válasza:

Miért, mennyibe kerülne a talpcsere?

Nekem nem egy két ezres cipőm van, ráadásul nagyon szeretem, hogyha nem túl drága akkor lehet lecseréltetem a talpát.

2011. dec. 21. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:
Hát ha olyat szeretnél, ami hóban is ér valamit, akkor olyan 5000 forint körül van. Viszont az már elég recés, és emiatt vastag szóval lehet, hogy kényelmetlen lesz tőle a cipő... Nekem a cipész, aki a sarkait szokta cserélni a cipőimnek, nagyon nem ajánlotta emiatt a téli talpat. Vagy van sima gumitalp, de azzal meg sokat nem érsz, maximum akkor, ha most műanyag talpú a cipőd és mondjuk a boltokban csúszik a kövön.
2011. dec. 21. 22:37
 10/12 anonim ***** válasza:
Hát akkor lehet még sem olyan jó ötlet. :(
2011. dec. 21. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!