Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Hol tudok vásárolni Budapesten...

Hol tudok vásárolni Budapesten cipőre szerelhető csúszásgátlót?

Figyelt kérdés

Ilyesmire gondoltam:


[link]


2011. jan. 23. 20:28
 1/6 anonim ***** válasza:
Én Budapesten még nem láttam ilyesmit, viszont Pozsonyban igen, vettem is, de nem ajánlom, nem sokat ér, max tiszta jégen. Latyakon ugyanúgy csúszkálok vele, mint nélküle, ha pedig bemegyek valahova, kényelmetlen folyton levenni meg visszarakni. Ha pedig nem veszem le, a vasszegek miatt a kövön pl. nagyon veszélyesen csúszik. Bocs, hogy nem a kérdésre válaszolok, de gondoltam leírom a tapasztalatom.
2011. jan. 23. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

Igen, köszi, hogy leírtad!

Esetleg tudod, hogy milyen volt a tiéd?

Esetleg ez a fajta? Mert ezt valahol ott gyártják azt hiszem...


[link]

2011. jan. 24. 11:26
 3/6 anonim ***** válasza:

Valami szlovák neve volt, már nem emlékszem pontosan, de kísértetiesen hasonlít arra, amit belinkeltél.

De szerintem inkább vegyél egy jobb csizmát vagy bakancsot vagy csinálj valamit a mostani cipőddel, hogy ne csússzon (erre van egy csomó hasznos ötlet), mert nem igazán éri meg az árát, az enyémet 15 euróért vettem, és legfeljebb ónos eső után látom hasznát, de akkor is csak korlátozottan:S

2011. jan. 24. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

Szüleimnek venném, de örülnék ha tudnál írni hasznos ötleteket vagy hogy hol találok ilyeneket az interneten.


Köszi előre is!

2011. jan. 24. 15:41
 5/6 anonim ***** válasza:
Például ha sima cipőtalpra ragtapaszt teszel, az viszonylag jól megtapad jégen is. Igazából attól függ, hogy milyen a cipő, mert pl. ha recés a talpa, akkor nem tudsz rá ragasztani semmit, igaz, akkor nem is csúszik:)
2011. jan. 24. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Köszi!!!
2011. jan. 24. 16:27

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!