Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Milyen harisnyát és milyen...

Milyen harisnyát és milyen felsőt ajánlotok ehhez a szoknyához?

Figyelt kérdés

Tetszik nektek? Hordanátok? Ha igen, milyen színű harisnyával, milyen felsővel?

[link]

14L


2012. febr. 27. 20:58
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
én fekete harisnyával venném fel, esetleg fekete csőtop, bár nem igazán tudom kivenni a képből, hogy magasított derekú e a szoknya : )
2012. febr. 27. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
nem, csak akor néz ki jól ha a derekamig felhúzom :)
2012. febr. 27. 22:28
 3/11 anonim ***** válasza:
Én hordanám, bár általában ilyen bordós szoknyát feketével szoktam... fekete harisnya akár szép mintás, és egy fekete 3/4-es ujjú felső, ejtett vállú, vagy egy ing, tavasszal testszínű harisnyával, és esetleg fekete póló, akár mintával amiben van olyan szín ami illik a szoknyához.
2012. febr. 28. 00:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
A fekete alap. De ha kicsit fel akarod dobni, akkor vehetsz fel hozzá egy sötétebb zöld harisnyát is, szintén zöld vagy fekete felsővel. Esetleg valami terrakotta/tégla színű harisnyát és/vagy felsőt is el tudnék hozzá képzelni. A felső lehet sima póló, esetleg egyszínű muszlin blúz is.
2012. febr. 28. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:

Én is a fekete nylon vagy pamut harisnyát ajánlom mindenképp :)

De ha jobb idő lesz akkor egy testszínű harisnyával is jól fog mutatni :)

2012. febr. 28. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
háát nekem nem jönnek be az ilyen típusú szoknyák. de ha neked tetszik akkor hordjad bátran. ezt a szoknyát egy nejlon fekete harisnyával és egy vörös pólóval tudnám elképzelni. de amint írtam nekem nem tetszik!!
2012. márc. 2. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
utsóó vok . egyépkén 19/N
2012. márc. 3. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
utsóó vok . egyépként 19/N
2012. márc. 3. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim válasza:
Ne haragudj, de szerintem ez nem 14 éves lánynak való szoknya inkább 40 évesnek!
2012. márc. 18. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
A gond az, hogy az ilyen szoknyákhoz nagyon nehéz válogatni anélkül hogy öreges hatást keltenél. Próbálj ki más fazonú szoknyát, de ne sima farmert mert az nagyon snassz. Én valami fodros, rakott vagy mintás szoknyát ajánlanék azok szerintem elég bohókásak neked és remekül variálhatók. 16/L
2012. máj. 17. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!