Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » 14 éves lányodnak engednéd,...

14 éves lányodnak engednéd, hogy ilyen ruhát vegyen fel, szülők válaszoljanak és ne gyerekek?

Figyelt kérdés

[link]

[link]

(ami a lányon van)


[link]


2012. márc. 9. 16:39
1 2 3
 11/23 anonim ***** válasza:
100%
Hát szerintem egy ballagási ruha nem így néz ki. Mi általános iskolában csak fehér blúzt és fekete szoknyát/nadrágot viseltünk, nem volt semmi hacacáré. Nem tudom, minek flancolni, ilyen jól él a magyar?
2012. márc. 9. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/23 A kérdező kommentje:

http://www.gyakorikerdesek.hu/szepseg-es-divat__oltozkodes__..


tegnap olvastam ezt a kérdést itt vannak ezek a ruhák

2012. márc. 9. 17:06
 13/23 anonim ***** válasza:
Nem vagyok anyuka, de én nem engedném el, egyrészt a gyászos színe miatt nem, másrészt mert nem 8. osztályosnak való ruha.
2012. márc. 9. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/23 anonim ***** válasza:
30%
Attól függ milyen típusú a leányzó( úgy értem,hogy amúgy kihívóbban öltözik vagy átlagosan) én megengedném ballagásra de ott szerintem szólnának mert ugye fekete fehér a kötelező viselet a ballagásokon. Szerintem engedd hagyni kell,hogy megtalálja önmagát és a stílusát nem az a jó szülő aki mindent megtilt!
2012. márc. 9. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/23 A kérdező kommentje:
Az én lányom még nincs 14 éves, de ha lenne akkor sem engedném, hogy ilyen ruhát vegyen fel
2012. márc. 9. 17:53
 16/23 anonim ***** válasza:

Ballagásra nem.

Bálra igen, de nem feketében, más színben a 2. szerintem teljesen jó és csinos. :D

(bár őszintén szólva nem vagyok anyuka, de gyerek se)

2012. márc. 9. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/23 anonim ***** válasza:
Igen, engedném neki.
2012. márc. 9. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/23 anonim ***** válasza:
én 23 vagyok, de ha én elmennék egy általános iskolai ballagásra, és ott mindenki a "KisFeketéjében" ballagna 14évesen enyhén szólva mosolyognék. Most voltam diplomaosztón és még oda se vett fel senki sem koktél ruhát (januárban volt) hanem a vendégeken volt kosztüm. Szépek ezek a ruhák, de nem az alkalomnak megfelelő, és nem egy 14éves gyerektestre való, hanem egy Nőnek. Tudni kell az alakomnak megfelelően felöltözni. Egy szó mint száz, nem engedném, tanuljon meg az alakomnak megfelelő ruhát felvenni.
2012. márc. 9. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/23 anonim ***** válasza:
Ha a bankettre akkor igen én engedném. Ballagásra fehér alj,fekete felső. De amúgy szerintem a második bájos,az első meg egyáltalán nem kihívó. :)
2012. márc. 9. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/23 anonim ***** válasza:
Hát ha ilyen rövid, vegye fel nadrággal
2012. márc. 10. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!