Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Nálat ok mennyi veszekedés...

Nálat ok mennyi veszekedés szokott lenni szülők-gyerekek között? Gyakran veszekedt ek?

Figyelt kérdés

Mert nálunk minden nap, van amikor többször. És már nagyon elegem van belőle, hogy mindig találnak valamit, amibe belekötnek, és semmi se jó úgy, ahogy csinálom -.-

17/F


2010. jún. 20. 17:36
 1/8 anonim ***** válasza:

Ez ismerős...:)Nálunk is gyakran van veszekedés,szülő-szülő,szülő-gyerek és gyerek-gyerek között:D

De szerintem nincs olyan család,ahol nem lenne naponta legalább egy veszekedés:)

14/L

2010. jún. 20. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
akkor ez nem számít soknak?
2010. jún. 20. 17:47
 3/8 anonim válasza:
0%
Nyugi tesó, ez nállunk is így van.Azért jelentkeztem a Megasztár 5 be és sikerült.Am visszatérve a témára , megnyugtatlak hogy ez ilyen ez a család szakma.
2010. jún. 20. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
jézusom kedves 14 éves te nagyon nagy tévhitben élsz... szokták mondani kapcsolatokra hogy normális a veszekedés, de NEM NAPONTA TÖBBSZÖR könyörgöm. a normális az havonta 1 kb egy párkapcsolatban. én 17 vagyok és nálunk szülővel nem sűrűn van veszekedeés kb 2 hetente 1x.
2010. jún. 20. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

3 gyerekem van, mindegyik egyetemista és nem szoktunk veszekedni. Amikor gimnazisták voltak, voltak időszakok amikor valamelyikkel akár havi 1 veszekedés volt.

A férjemmel nem is tudom mikor veszekedtünk, talán évekkel ezelőtt.

Vita szokott lenni,de az normális keretek közt, az ember elmondja az érveit, ha a másikat nem győztem meg,akkor annyi, lehet más a véleményünk.

Nem tudom másképp elképzelni, se aférjem,seaz én családomban nemszokás veszekedni. Ha tiszteletben tartom a másikat a veszekedésnek semmi értelme.

2010. jún. 20. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Első vagyok,talán rosszul fogalmaztam:nem veszekedni,vitatkozni szoktunk:)De persze veszekedés is előfordul:)Minden család más.
2010. jún. 20. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

engem follyton csesztetnek,hogy nem segítek semmit,meg hogy kupivan,és hogy lefogják kódoltatni a gépet :P...

11/L

2010. jún. 20. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
off: h jön ide a megasztár? xd már bocs...
2010. jún. 20. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!