Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Hol kapok mélyen dekoltált V-...

Hol kapok mélyen dekoltált V- nyakú pólót?

Figyelt kérdés

Sziasztok, már régóta keresem, hogy hol lehet beszerezni, de egyszerűen sehol, mikor már azt hiszem találtam akkor vagy elfogyott vagy nincs, vagy méret nincs stb... kb. mintha egy füstfelhőt próbálnék megkötözni.

Nagyon megköszönném ha segítenétek!

(tudom, nagyon homi a felső ezeket kérem nem leírni!:)


2012. febr. 26. 22:38
 1/6 anonim ***** válasza:
Nem hiszem el hogy nem találsz sehol. Minden 2. "fiú" ilyen felsőben futkos.
2012. febr. 27. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
igen, ezen vagyok én is kiakadva, de sehol sem Árkád sem West End, sem Pécs, még Angliában sem találnak nekem. És valóban így van, hogy minden második srácon ilyen van, de egyszerűen nem találok ilyen pólókat:(
2012. febr. 27. 13:58
 3/6 anonim ***** válasza:
Zarába van
2012. febr. 28. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
megnézem! köszönöm :)
2012. febr. 29. 10:44
 5/6 cintikebabby válasza:
pl: [link]
2012. okt. 3. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
Hali! Én facebookról bukkantam hirdetésben erre [link] , tapasztalatom még nincs, de az élőcsetes fószer elég korrektül reagált mikor kérdezgettem. A férfi pólók közt van jópár durván dekoltált vnyakú, majd kiderül élőben milyen, remélem nem szopom be :D :D
2013. ápr. 15. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!