Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Hátul mélyen nyitott ruhához...

Hátul mélyen nyitott ruhához milyen melltartót vennétek ami tartást is ad? Van olyan feltapaszthatós (olyan, mint a csirkemelle) csodám, de az nem tart.

Figyelt kérdés
Valamilyen hátul szilikonos melltartóra gondoltam, aminek a szilikon része már a kosarak után megkezdődik. Hol találok ilyet, mennyiért?
2012. febr. 3. 11:12
 1/3 anonim ***** válasza:

Kínaiban kapsz olyat, de szörnyen gagyi. :( Lehangoló látványt nyújt, nem véletlen csak kínaiban kapsz olyat. :D Amúgy valami 1000 forint, tartása meg gondolom a szokásos kínai minőség, vagyis nem nőkre tervezték. :/

Hátul nyitott ruhához részemről nem vennék semmilyet, amíg fiatal vagyok, tartja magát még, ha meg már nem, akkor inkább nem veszek fel ilyet. :S Biztos, hogy feltétlenül kell neked melltartó hozzá? :)

2012. febr. 3. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Én is a feltapaszthatóst javasoltam volna. A szilikonpántost sürgősen felejtsd el. Az vállpántként és hátpántként is gusztustalan!!! Amúgy én megértem, hogy melltartót akar venni, én is fiatal vagyok, 18 éves, tartják is magukat a melleim csak épp olyan kicsik, hogy melltartó nélkül nem látszanak. Nem is csoda, hogy tartják magukat, hisz nincs súly ami lehúzza őket... Szóval nekem csak extra push-up melltartóim vannak (amik ugye mit sem érnek hátpánt nélkül), hogy kinézzek valahogy, ezért a hátul mélyen dekoltált ruha nálam sajnos kiesett a repertoárból, egészen addig amíg össze nem gyűjtöm a pénzt egy műtétre. Sajnos ilyen ruhához azt kell mondjam, marad a feltapasztós melltartó, vagy inkább ne vedd fel a ruhát. 18/L
2012. febr. 3. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Nekem van rendes méretű mellem, de utálom, ha szabadonvnnak meg h simán átlátszik a ruhán:S
2012. febr. 4. 23:00

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!